Prijava

Ministar_za_RnR - bajaga

Masa se vraca sa Bajaginog koncerta i vice: "Bajaga! Bajaga!", izlazi neki cica na terasu svoje zgrade iz dere se: "Jebo vas Blagoja!!!"

-Krv ti jebem, čuo sam da je kod Toze na slavi bio šou. Šta je to Kreza uradio?
-Čuj, šta...Balzamovao se još prije supe. 'Ajd' što je jeo tu supu viljuškom, nego što je tom viljuškom bockao Tozinu sestru u dupe kad god bi prošla pored njega. Poslije je muvao Mitinu babu, obećao joj je da će da je odradi kao niko u životu, žena umalo nije ispala iz kolica. Vrhunac je bio kad je skočio na sto dok je Toza čitao molitvu i počeo da se skida. Jedva ga spustismo, i Žare ga otjerao kući u građevinskim kolicima. Nikad ga nisam vidio takvog, pa znaš da je sav kao neka strina.
-E, rođeni, vidiš da je tačno kad kažu da slava mijenja čovjeka...Definitivno, udara u glavu!

Велемајстор: Добро вече, или што би ми шахисти рекли "Кад имаш фигуру вишка, свака је краљица жишка".
Водитељ: Хахаха Миливоје, духовито као и увек.
Велемајстор: Добро, доста смо се шалили, да кренемо са анализом ове предивне партије. Све ме жмарци подилазе од узбуђења. Тако типично за Боршча, беле кугле, игру почиње грађењем такозваног "Појаса Невиности" штитећи краљицу ловцем и топом на г6 и г8. Брамакришнин одговор био је такође очекиван, користећи чувени напад Леви-Виландер покушава да ce пробије скакачем, путањом Ц5 Е3 Ц6 Е5 Х5 А4 Ц2 Д4 Д5 али бива одбијен. И када се очекивало да Боршч одигра..

Ček moram ovu temu da tutnem negde gde ću je naći

Ček moram ovu temu da tutnem negde gde ću je naći

Upis. +1

Autor: Agilni
Defka: Dart Vejder

- Ćao, Ćomi, evo banane ti poslala keva.
- E fala ti ko bratu.
- Ima ih dosta, pa daj neku i onom Dart Vejderu u krevetu u ćošku.
- Mare, jebote, čovek je u komi.
- E, BRAĆORI, AKO ME ČUJEŠ, MEJ D FORS BI VIT JU!

Upis da se lakse prati tema.

Autor: Black Hole
Definicija: Komemoracija

- Kako bi kod Tamare na sedeljki? Si sobalio neki ribić i jebo je analno, kurcem u dupe?
- Ma gde. Bilo ok 15 minuta i onda došao Baki, Tamarin novi dečko. Neki bilder, jebem li ga, pričao o steroidima do pola 4 ujutro, nismo smeli da pisnemo, blenuli u njega ko nacija kad je Tito umro. Srki počeo čak i da plače, pa ga ovaj pustio do klonje da se uredi malo. Bilo je ko na komemorativnom skupu u Akademiji nauka i umetnosti.

Aj da bude uredno kao i Džonijevo:
1.
Autor: Filozofinjo
Definicija: I šta ćemo sad?

-Синко, поцепале ти се панталоне и гаће, види ти се чмарина.

-И, баба, шта ћемо сад?

2.
Autor: Filozofinjo
Definicija: Napusti objekat!

-Матори, да знаш што сам чуо добру песму од Карлеуше...
-Напусти објекат!

Autor Kramponom

„Исправи ме ако грешим, али твоју сестру из нашег друштва једино ти ниси јебо.“

Nenad: "Brate, gle ovog lika što ulazi u kafić! Koji pčelar pripravnik! Ovaj kad bi te žvajznuo lagano bi odleteo do Lepe u šank!"
Rajko: "Ko bi bre odleteo?! Pajsad!"
.......
† Rajko Dražić 1972-2010 †

- „Брате...Не знам шта да радим...Ошинуо сам годину, Маја ме оставила због оног водоинсталатера из Мрштана, а Џеки добио сепсу...Данас у шест му ампутирају ноге...“
- „Ух, не знам шта бих ти рекао...Пробај да мислиш позитивно.“
- „Молим?“
- „Шта знам...Пролеће је...Купање, сунчање, знаш оно...А и Ђоковић је од следеће недеље број један!“

Eo još jedan od autora Krv, na koji sam se pokidao od smeha :

-Kevo , uzeću ovaj crveni brijač, pošto se moj uzjebao.

-Nemoj sine, njime brijem pičku.

-Ok, uzeću ovaj plavi kojim ćale brije karu.

Autor: Тхе Проф
Definicija: Što pušiš kurac

- Mitroviću, reci mi kako se razmnožavaju tapiri?
- Otkud znam, profesorka...valjda se rokaju međusobno...mis'im, mama tapir i tata tapir, xexexe...
- A ja ću tebi da "roknem" jednu jedinicu za kraj pa ti saznaj do avgusta!
- A što pušite kurac, profesorka, kad nismo učili?!?!

Boban: E Ratko si gledo sinoć RTS?
Ratko: Ne, jebo sam.

http://vukajlija.com/rts/665405

Autor: MrsSupergirl
Definicija Pisanje motivacionog pisma

-"I šta kažeš, koji su ti motivi da ideš na taj seminar? Aj kreni jedan po jedan, ja ću da pišem."

-"Pa jebi ga, sve je za dž..."

-Ček, ček, pišem... dakle:

Smatram da je ovaj seminar izuzetna prilika da mladi i perspektivni ljudi iz čitavog regiona dobiju neophodno usavršavanje svojih teško stečenih veština, s obzirom na to da živimo u jednoj siromašnoj zemlji u kojoj i znanje košta. Mišljenja sam da moje teško materijalno stanje ne sme da bude prepreka mom daljem usavršavanju, te je to jedan od razloga zbog čega sam aplicirao.

Aj dalje."

-"Biće ekipa brate, zajebancija."

-"Ok, polako, da nastavim.

Takođe, ovo predstavlja neverovatnu šansu da upoznam i steknem nove kontakte sa ostalim mladim ljudima iz regiona. Građenje veoma vredne mreže međusobnih odnosa i dalje saradnje među nama je od krucijalne važnosti ne samo za nas kao pojedince, već i za čitav region.

Dalje buraz?"

-"Ahahaha kidaš. Dalje... biće pičaka, možda opalim nešto."

-"Ok...

Ono što mogu da naučim od svojih vršnjaka i vršnjakinja može biti zaista dragoceno. Smatram da je naš region pun perspektivnih mladih ljudi od kojih mogu naučiti mnogo toga. Takođe, verujem da će i moje do sada stečene veštine nekom drugom otvoriti nove horizonte."

-"Ahahahaha nove horizonte... Brate koji si mag... Aj pomeni i kako hoću da kvasim jaja u plavom Jadranu, nisam nikad bio na hrvatskom primorju, pričao mi ćale da je ful."

-"Hahaha aj...

Takođe, ova vrsta regionalnog povezivanja za mene lično ima i sentimentalni značaj. Zbog proteklih dobro poznatih dešavanja na tlu bivše Jugoslavije nisam imao priliku da upoznam prirodne lepote i kulturu naših novih suseda. Smatram to ogromnom greškom i velikim propustom. Zbog toga u ovom seminaru vidim priliku da mladi ljudi ostave iza sebe netrpeljivost svojih roditelja i ponovo se upoznaju u nekom drugom svetlu, sarađujući na predivnim obalama plavog Jadrana.

Ahahahahaha ako te posle ovoga ne prime ubij se odmah!"

-"Vala baš. Aj staviću još kako me šatro interesuje tematika globalnog zagrevanja i šaljem."

Boban: E Ratko si gledo sinoć RTS?
Ratko: Ne, jebo sam.

http://vukajlija.com/rts/665405

Pu za mene! Upis.

Autor: Johnny Kurajber
Definicija: Zovite popa

- Al si obukao lutku u pičku materinu. K'o mongolska mlada je šarena. Provaliće sto posto. I kakva je to perika bre?
- Brate ljubičasta, samo nju sam imao. Šta misliš da imam kući kao neki do jaja izbor perika? Odakle mi bre normalna?
- Pa pošto si već počeo da ćelaviš možda možeš i da počeneš da ih furaš, znaš.
- Jedi govna. A neće provaliti, znaš da i sa cvikerima vidi do drugog reda samo normalno.
- Ćuti, evo je nastavnica.
- Dobar dan deco.
- DOBAR DAAAAAN!
.
.
.
- A čekajte jel to nova učenica tamo?
- Jeste nasatvnice.
- Pa ima ona jezik može da progovori i što sedi među vama dvojicom?
- Ajde kučko odgovori nastavnici kako se zoveš?
- Da bre, ajde reci nasatavnici :šljus:
- Što je udarate, jeste noramalni vi?
- Ma bezobrazna, neće da vam odgovori. Daj je 'vamo da joj ja pokažem kako se poštuje učiteljica :šljus, šljus, šljus:
- Nabaci m ije na pesnicu.
- Evo je :tras:
- Gledaj sad skok sa stolice na nju :krrrrrrc:
- Bravo matori, čekaj ja da probam :krrrrrrc:
- ŠTA RADITE TO DEVOJCI LUDACI POREMEĆENI!!! UPOMOOOOOĆ!!! POLICIJAAAA!!!
- Ma ništa bre nasatavnice, polako, saćemo mi da je naučimo ponašanju.
- Kome pričaš ti, vidiš da je pala u nesvest?
- Pa ono, vidim, jebiga. Neka ode neko po vodu da je umijemo. Il' zovite popa.

Тулумбаћ
Логика

Ako si pijan logicno je da ces ostaviti flasu sa vinjakom.
Ako ce ti zbog toga oduzeti dozvolu, logicno je da neces voziti pijan.
Kad takav dodjes kuci, logicno je da udjes na vrata.