Prijava

Lukić poručuje Đuriću kako je on '91. vozio ferari

LAMBURDŽINI! VOZIO JE LAMBURDŽINI!

Ko ih jebe, izdaju saopštenja i svađaju se bezveze samo da bi prikrili stvarne probleme. Zato izmišljaju nove. I onda se navijači zanimaju tim novim, pa kad to zamre, biće još novijih i tako u beskonačnost...

Ма Лукић је човек билде, иако је председник Звезде и урадио је доста да се ситуација у клубу побољша то не значи да није билде.
Исто мишљење имам и о Ђурићу и његовим провокацијама у јавности.
Водите клубове, а не трачеве!

Због твог Толета

Ovde si rekao da je Tole moj , a kurac ti ne puca jer da ste vi osvojili ovoliko pehara koliko mi za 5 godina o tome bi prepričavali vašim unucima jer kol'ko ja znam vaše priče traju dugo..

ova tema nece donijeti nista dobro. samo cete se isprozivati, zaraditi ban a tema ce otici pod katanac. al´ ajde, ako vam je to neki merak...

Ovde si rekao da je Tole moj

Рекао сам на доста места да је Толе ТВОЈ, али где сам рекао да је због тих силних намештених титула? Мора да ти се црта, или како?

a kurac ti ne puca jer da ste vi osvojili ovoliko pehara koliko mi za 5 godina o tome bi prepričavali vašim unucima jer kol'ko ja znam vaše priče traju dugo..

Врх је што нисте и даље други по броју освојених пехара. А, о вашој трогодишњој доминацији не размишљам, јер смо ми пре тога 10 година пустошили ваше рчиће. А успут смо били и прваци света и Европе, ал' добро, сад ћеш да кажеш то је било пре 100 година, стара слава итд. Ми макар имамо и ту стару славу, шта ћеш.

Pričaš o staroj slavi ?

Decxko , pa mi smo igrali protiv Reala , Hejsela , QPR-a , Harali po svim stadionima. Bili prvi Engleski navijači u bivšoj Jugi , Jugoslavija Osamdesetih je u znaku grobara i kaznene ekspedicije.

Sviđa mi se ova tvoja rečenica po broju osvojenih pehara..

1993-Partizan
1994-Partizan
1996-Partizan
1997-Partizan
1999-Partizan
2002-Partizan
2003-Partizan
2005-Partizan
2008-Partizan
2009-Partizan
2010-Partizan
2011-Partizan

Samo da ne bude da dominiramo samo poslednje četiri godine ;)

Možete vi da se svađate do ujutru ali oni voze Lamburdžinije, Ferarije i ostale mašine.
Svi ti funkcioneri su puni para, a potpaljuju siromašan narod da se bije, a zapravo treba da se udružimo i da i jednima i drugima jebemo keve.

aurora072

Seljačka posla.

Đurić ga je samo pitao zašto u repki nema mesta za Babovića , Stojkovića i Kaluđerovića , realno oni to zaslužuju. Svi to znamo.

Stojkovic, i Kaludjer, okej, al' de nadje Babovica?

I da, kao sto rece Aurora, seljacka posla...

Možete vi da se svađate do ujutru ali oni voze Lamburdžinije, Ferarije i ostale mašine.

Lepo si to rekao , mada kad odrasteš uz jedan klub bude ti teško da prihvatiš činjenice onakve kakve su..

Verbalni GzV
Đurić ga je samo pitao zašto u repki nema mesta za Babovića , Stojkovića i Kaluđerovića , realno oni to zaslužuju. Svi to znamo.

Ja sam grobar, ali moram da te pitam da li si barem malo razmislio pre nego što si napisao da Babović zaslužuje da bude u reprezentaciji?

Odrastao je i Stojković uz Zvezdu i pričao kako mu je krv crveno-bela, kako mrzi partizan najviše na svetu i da ne bi igrao za njega ni za sto miliona evra. Ali je na kraju prihvatio činjenicu da ga nijedan klub nije hteo sem Partizana, da može da igra u LŠ, da ima ženu retarda koju mora da sluša i koja (misli da) je sad neko mudo u Srbiji, a u inostranstvu niko nije znao ni da postoji. Sad mu je krv crno-bela, mrzi Zvezdu i ne bi više nikad igrao za nju. Toliko o tome.

Mada, sto se Stojkovica tice, vec kada je izasao sa onom majicom, spekulisalo se da je njegova reprezentativna karijera gotova.

Ja sam grobar, ali moram da te pitam da li si barem malo razmislio pre nego što si napisao da Babović zaslužuje da bude u reprezentaciji?

Brate jesi ti normalan ?
Pročitaj dobro moj post pa onda kaki ;)

Ovo neka fuzija tema o Partizanu i Crvenoj Zvezdi?

Ovde nalazimo zajednički jezik Dube. Mada, ja bih da mi malo pričamo o Manji Babović.

Ја прочитао паприке па дошао да видим, ал сам се зајебо.

Verbalni GzV
Pričaš o staroj slavi ?

На трофеју Лиге Шампиона стоји Звездино име. Сваку кореографију украдете. Чак сте ону кореографију коју смо ми користили '91, децхко ЧИТАЈ ДЕВЕДЕСЕТПРВЕ, користили пре непуних годину дана. Па ја би се покрио огромним глодарским ушима да сам на твом месту.

1993-Partizan
1994-Partizan
1996-Partizan
1997-Partizan
1999-Partizan
2002-Partizan
2003-Partizan
2005-Partizan
2008-Partizan
2009-Partizan
2010-Partizan
2011-Partizan

Слажи још мало, смешан си као тај хрватски тим који бодриш, који је основан у Загребу. Иди у Хрватску, навијај за свој клуб као и сви остали глодари.

Sviđa mi se ova tvoja rečenica po broju osvojenih pehara..

А који сте? Да нисте можда први по броју освојених пехара? Иди мало се информиши, па се врати.