Prijava

Posle flaše ruma,pokušao sam čitati "za kim zvone zvona" od Hemingveja. . .a slova leteee na sve straneeeeee!!!

skakala pod saobracaj, bacala flase u narod, ucila policiju kako se regulise saobracaj, sedela na stepenicama zgrade vlade i pevala "moj deda milutin , druga klupa do vrata...", skakala u vodu do kolena da izvrsim samoubistvo, opambrcila sa ljuljaske(u 22.godini), opambrcila glavom u beton pri pokusaju skoka(za naovu godinu na gradskom trgu), a sinoc sam saznala da sam pri jednom od epizoda, pre pet godina, preteci napravila neki salto preko glave i neke klupice, zato sto je neki lik nesto pricao sto nije bilo istina, jurila nozem neke ljude sto su negativno kometarisali plakat mog prijatelja( iskreno nisam imala pojma da imam noz u ruci, ali kad su momci videli da iza prijtelja koji koji nije neka velicina(vec su poceli da se nadrkano ponasaju i da govore ono"brte, brte") ide naoruzano cudoviste, primirili su se i i kulturno izvinuli. Ne secam se vise...a da i uplasila neku devojku jer je mislila da sam manijak. Pocela je vristeci da bezi a neki kavalir koji se tu nasao, potpuno zbunjen izjavio je:" Sta?!?!"

Је л' пишеш са слободе, ил' из ћорке?

hahahahahahahhhahahahahahahah

Ne znam dal smem da napisem................

dve drugarice i ja smo naduvane sedele u kaficu i takmicile se koja moze bolje/citkije da procita neke glupavu reklamu na a4 formatu. pobedila je zeljka posle sat vremena koja je procitala ceo tekst, ali tad vise niko nije obracao paznju na nju xD ovo mi je prvo palo na pamet, nije neka ludost ni glupost ali je dogadjaj :)

Toliko sam se napio sa drushtvom da sam otishao u spavacu sobu i sa uverenjem da se nalazim u kupatilu ispovracao za sve pare.Zato mi je i bilo chudno kakvo je to kupatilo koje nema wc sholju.

Obećao sam u eminentnom restoranu na svečanoj večeri pred časnim skupom likovnih kritičara i kustosa, blenući u mladu pobednicu bijenala veeeeelike duše, da ću da pojebem sve slikarke u gradu, ... Uh... Još me sramota...

i sta e bilo, es pojebo

Ja i dalje ne znam dal' smem da napisem....

laki napisi pa kud puklo da puklo

Dostigao sam više nivoe svesti...

Ma jok, navalile kuratorke (kustoskinje) .... ;)

Jednom sam urinirao (stojeci) za stolom u punom klubu. Sa druge strane za istim stolom stajale 2 devojke. gadno...ali niko nije provalio sva sreca. Sutradan mi je drug rekao da mu je bila mokra jakna od "necega" . Belo vino nikad vise. sramota bre

Pishao sam ispred balkona neke zene, Najjace je kad sam zavrsio onako sav srecan cujem glas kako kaze " a sto sam na balkonu to nista " matora perverzija LOL .

Meni nije potrebno da se napijem da bih bila nenormalna...xDD

Ja sam jednom ostao sa vise para nego sto sam imao na pocetku (ne, nista nemoralno, samo sam placao ceo ceh a nekome se omaklo). Posle me je grizla savest pa sam te pare propio...

kako to da znam!?!

tad sam se napio pred matorcima na jednoj svadbi, ja i drug uvatili da pijemo... cale nije mogao da veruje koliko sam popio (par nedelja pre svadbe me je pitao koliko sokova popijes kad izadjes u diskotekuad sam se ismejao ko nikad), a popio sam par litara vina... kad smo stigli kuci kako sam izasao iz kola bacio sam peglu i onda jos jednu u wc-u... a jos povrh svega legao sam skroz go a keva kad je isla na spavanje to vece skontala da sam ja legao go i obukla mi bokserice... sva sreca pa mi je keva lik pa me jos i zajebavala zbog frizure koju sam napravio dole :D :D

Još smješnije bi bilo da te je majka slikala tako gologuzoga dokle spavaš, iskopirala slike i okačila ih po čitavome naselju ujutru kad bi pošla da kupi 'ljeb i var'niku.