Prijava

Kelte lol

Elem sad sam malo ponosan kad vidum koliku sam polemiku izazvao sa korsom

Ja ti i sad za Korsu verujem

јутрос око 11 пеглиро по 26тици

негде око 12 јутрос пеглирао по столици неког љубазног продавца на војводе степе

Pijanstvo za svako poštovanje

Šutirali smo jedan drugog u butinu jer smo čuli da tako prolazi pijanstvo. Sutra smo jedva išli, svi modri. Iste večeri, sam pošao kući i seo na klupicu da odmorim, ali sam nekako doterao alarm da me budi ako zaspim. Kad je zazvonio, ja sam se kulturno javio na telefon, pao u travu i opet zaspao. To je bruka koju pamtim. Mada sam jednom rekao nekoj ribi da ne mogu da se ljubim s njom jer imam mononukleozu, ali može blow job ako hoće.:)

Vozio se u šoping kolicima kroz centar Kragujevca sa podjednako odvaljenim ortakom.

e i to sam radio jedne nove godine u 6 ujutru u irskoj. prevrnuli me na kraju nije bilo lepo.
EDIT: nista mi nije bilo, cuva bog pijane.
na kraju sam ukrao neko cvece iz zardinjere bog te pita zasto, stajalo u dnevnoj sobi dok nije crklo.

Celte, ja sam se prevrnuo u tim istim kolicima dok su me šlepali sa Golf III-om, pri trećoj brzini. Kad sam pao, ona metalna rešetka mi se utisnula u leđa za narednih mesec dana....

Onanisao sam.
Okružen ljudima.

Najluđa stvar koju sam radio pijan hahahahahah

Koja mi je simpatija
Omiljeni glumac
Šta sam u horoskopu hahahaha

Šta bi radio da imaš milion maraka hahaha

Ležao na kožnom trosedu glavom ka naslonu, pljuvao i gledao kako se sliva

ево сада сам поприлично дрогиран морам признати

Polagao B1.
Krenulo je u fazonu malo da se opustim, a na kraju pijan došao na ispit.
Otreznio sam se kad sam skapirao da dvadeset minuta gledam u jednu rečenicu, a vreme teče.
Pukla me tad dvominutna trema.

Ohomarko sto si izbrisao avoje postove cak 3 ih je bilo sve sam zabelezio neces se izvuci

Ma autor ohomarko se samo šalio, on nikad u životu pijanac nije bio, al opila ga njena lepota ko vino da je pio.

džabe si brisao postove, ohomarko, odsad pa nadalje si za mene samo lik kog je sestra uhvatila da joj njuši gaćice

Eh pa tu nije ni blagi peting po ciganskim standardima