Prijava

Šta bi vi odabrali?!
Dosta puta smo se svi u životu nalazili pred ovakvom dilemom: prilikom biranja posla, prilikom biranja djevojke, žene, jabuke, itd.
Npr. možete da jebete neku gabor ribu, ono seks kad vam je želja, a s druge strane možete za ruku da vodate neku vrh ribu koja će ko zna kada dati pičke, pa eto šta bi vi?
Trebate da odlučite za posao, možete biti potrčko u nekoj brokerskoj firmi ili poslovođa u nekoj zidarskoj firmi, pa šta bi vi odabrali?
Ima dosta primjera, ali eto interesuje me vaše mišljenje.

Gazda more... Imaš i onu bolje prvi u selu nego 251231 u gradu...

Lol, pretpostavljao sam da će većina tako, ali interesuje me da li postoji ljudi koji bi na siguricu, ono ko ga jebe, nek se muda lade i to je bitno i meni je fino.

Triša objasnio, lepo je u raju ali u paklu je ekipa.

Ja ću ipak ostati na zemlji.

Ajde ovako, vidim da ste se svi ufatili tog pakla ko pijan plota.
Nisam znao da ste baš toliki bukvalisti. :)

Šta bi izabrali od ovo dvoje:

Trebate da odlučite za posao, možete biti potrčko u nekoj brokerskoj firmi ili poslovođa u nekoj zidarskoj firmi, pa šta bi vi odabrali?

Bolje biti dobar sluga nego loš gospodar.

šta se bolje plaća, to:)

Znači, da li nekog da jebem za platu od trista eura ili da mene neko jebe za hiljadu i po eura... Bogami, težak izbor...

Npr. možete da jebete neku gabor ribu, ono seks kad vam je želja, a s druge strane možete za ruku da vodate neku vrh ribu koja će ko zna kada dati pičke, pa eto šta bi vi?

Какве то везе има са "Gazda u paklu il' sluga u raju?!"
Пример ти не јебе дечко.

Иначе газда у паклу никад бити нећеш, у паклу можеш само слуга да будеш. У рају пак, слуге не постоје. По догми.

Znači, da li nekog da jebem za platu od trista eura ili da mene neko jebe za hiljadu i po eura... Bogami, težak izbor...

А о овоме може посебна тема да се отвори.

Зло постоји да би истакнуло доброту, као тама истиче светлост. Пуно људи ће овде написати како је пакао кул и бла бла... Али знам да увек знају за морални закон који је и једино правило које може човеку показати исправан пут. То што пије или пушите траву вас чини делом пакла сто колико и делом раја. Када поступате према оној максими за коју можете пожелети да је општи закон и када будете користили људскост у другима увек као циљ, а никада као средство, тада сте у рају, а можда и схватите да је та подела безначајна.

Gazda u Raju. A međustanica je sluga u Raju. Prosto k'o Velja Ilić.

Transfer blama.

Jok, nego parodija lolo