Prijava

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/270900/Pronadjen-lek-koji-ubija-sve-viruse
Nadam se da nije opet neki trik za zgrćanje novca, na nama, budalama!

Pronađen kurac moj.

Boris Miljković
Četvrtak, 11. 08. 2011. 20:43h

Gledao sam taj film. Prvo se svi izlece a onda pocnu da se pretvaraju u zombije.

Hahahahahahah lolo

Маркетиншки трик. ВИдели да опада број оболелих од сиде и да је сида тотално аут и ретро ових година, па смислили да пусте буву како је пронађен лек, све да би људи почели да се јебавају без заштите и фасовали опет сиду у већем броју.

Meni je nastavnica biologije pričala da masoni znaju lek za sidu al da neće da puste u javnost.

Stručnjaci laboratorije Linkoln Instituta u Kembridžu (Masačusets, SAD) napravili su lek DRACO koji leči sve tipove bolesti izazvane virusima - od obične prehlade, gripa, pa do ebole i side.

Naravno. Aj sad jedan virus koji će ubijati samo komarce. Siguran sam da mogu da ga naprave toliko selektivnim na jednu jedinu vrstu insekata.

Ako RTS u vestima u 19:30 nije spomenuo ovaj lek, ne priznajem ga.

Onaj car gledao I am legend :)

Stručnjaci laboratorije Linkoln Instituta u Kembridžu (Masačusets, SAD) napravili su lek DRACO koji leči sve tipove bolesti izazvane virusima - od obične prehlade, gripa, pa do ebole i side.

To su oni što proračunavaju razne neboloze tipa koliko plima i oseka utiču na plodnost..
Slažem se sa messalinom

Meni je nastavnica biologije pričala da masoni znaju lek za sidu al da neće da puste u javnost.

Lek za sidu je jednostavan, zove se monogamija.

Farmacija je biznis... i da izmisle, mogo bi samo da se leči onaj ko ima dplati.

Farmacija je biznis... i da izmisle, mogo bi samo da se leči onaj ko ima dplati

Sve se sad plaća, uvek nađu neku zamenu za obični antibiotik koji se inače ne plaća i uvale ti crno-beli recept!

http://www.mondo.rs/s214443/Zdravlje/Genska_terapija_leci_leukemiju.html

Sad idem da jebem po Africi i pusim Drinu bez filtera! jea kakav dan

Ja sam proučavao kanabis iz nemedicinskih razloga i saznao sam mnogo medcinskih zašto i šta i kako... Strašno kolko je ovaj svet jadan, a ja ovako dobar živim u njemu. :(

ТО!
Сад могу да јебем по Вукајлији без ризика.

ЕДИТ: Е да, ЈА ЈЕБЕМ!

Sida sida e pa sta je,
ako je sida nije rak.