Prijava

Kad rece Vilsir, gde je koji kurac, dosad bi mu nova noga porasla koliko se oporavlja od povrede?!?

Е ћао Јеричо.

Ma nema njega do kraja sezone.. Možda pred kraj uleti, mada ne verujem da će uopšte Venger riskirati sa njim.. Jebote kakav vezni red imamo..

Desi BeboPe, keep it rock steady!

Ma da je dobar vezni red bez njega, ne bi se borili za 3. mesto, vec za 1. Ne bi pustio Venger Fabregasa da ide da se ovome nadao, makar mu blajvao dvaput nedeljno kobas. DZEKE, IZDRZI!

Čitao sam na tnjiteru nekad u Januaru da se Džek Vilšer opkladio sa navijačima Totenhema da će Arsenal prestići Spurse do kraja sezone. Tada su imali sigurno 12 bodova prednosti.
Onaj ko izgubi uplatiće nekoliko hiljada (ne znam tačno) nekom sirotištu u Londonu..
PRC MITO SKELEDŽIJO PRC !!

Mislim da je za to dobio i neku kaznu,jer je igračima zabranjena svaka vrsta klaćenja.

Kad se setim da smo se smejali Arsenalu...

Neki govoriše da nećemo ni u Ligu Evrope ući..

Jericho, dobro i kažeš ti, koji me kurac i terao da se kladim na njih. Realno i jesam budala ispao.

Ali kako mi je toplo oko srca bilo kad sam video da Stouk ćopa 2 boda od Šitija, haha. Mamu im plaćeničku, pa nema titule za vas, neeeema! Naša titula, našaaaa!

Inače, Kraučov gol ahahahaha, kako ja volim tu bogomoljku!

http://www.soccerclips.net/videos/stoke-city-1-0-man-city-crouch

Хоће ли Ливерпул победити некога у скорије време на Енфилду?

Arteti danas rođendan.
NASTAVI DA OPLOĐAVAŠ CARE

'Oće ovaj Liverpul više da ispadne iz Premijer lige, pošto na Sportklubu manje prenose Čempionšip, pa da ne gledam ovaj jad?

Захваљујем Арсеналу и Артети на титули, као "фан" Јунајтеда :)

Ko što rekoh na kladioničarskoj temi:
Balotelija treba zakopati do vrata i šutati u glavu 7 dana.

Koi bedak sto ce Scum da uzme titulu.

Kako punimo nesretni Sanderlend, bruka jedna. Eh da smo u prvom delu sezone pičili kao u drugom...

Bila bi najjaca fora da ovaj Siti krene da gubi sve do kraja i stigne ih Arsenal.... Mnogo bi mi drago bilo, takodje mi je i drago sto je Liverpul pukao, narocito zbog toga sto su se smejali Arsenalu i nama posle 1-6

Kakva utakmica na Old Trafordu!!!

Perverzija od tekme... Svaka cast Evertonu