Prijava

Je l zna neko kakvo je stanje sa Muambom?

Vele da mu se poboljšalo stanje, to je valjda dobro.

Šta bi sa Livepulom?

vode 2-0 do 78 igraju fino i onda kurcina, gol iz kornera, onda posto imamo pickurine u timu muda se istopila a ovi stisli, puce jos jedan, i na kraju ispucavamo loptu, neki lik sa sredine je vraca prema sesnestercu, Enrike promasuje loptu ovaj izlazi jedan na jedan sa golmanom i puf, cao zdravo dovidjenja....

Po mudroj izreci Nelsona Muntza:
Haaa - ha.

Cak i da Liverpul uzme FA kup, za mene je ova sezona neuspeh. Mesto za LS je odavno van dometa. Vrlo lose je odradjen prelazni rok (Kerol 40m, Dauning 20m, Henderson 18m, svi preplaceni), a tu deo krivice mora da preuzme i Dalglis. Nisam mislio da cu ovo reci, ali razmisljam sta bi Benitez uradio sa novcem za pojacanja koji je imao Keni. Verujem da bi napravio bolji posao. Kad se samo setim da je Liverpul sa Benitezom bio prvak Evrope i igrao jos jedno finale i polufinale u 4 godine, zapitam se zasto je uopste Benitez dobio otkaz.

Towelie_
Cak i da Liverpul uzme FA kup, za mene je ova sezona neuspeh. Mesto za LS je odavno van dometa. Vrlo lose je odradjen prelazni rok (Kerol 40m, Dauning 20m, Henderson 18m, svi preplaceni), a tu deo krivice mora da preuzme i Dalglis. Nisam mislio da cu ovo reci, ali razmisljam sta bi Benitez uradio sa novcem za pojacanja koji je imao Keni. Verujem da bi napravio bolji posao. Kad se samo setim da je Liverpul sa Benitezom bio prvak Evrope i igrao jos jedno finale i polufinale u 4 godine, zapitam se zasto je uopste Benitez dobio otkaz.

dobio ga je jer smo imali goveda na celu kluba. i bilo im je lakse bez Rafe koji im je stalno udarao kontru.
Keni jeste legenda i hvala mu za izvlacenje iz govana posle Hodzsona, hvala i za kup, hvala i za odlican frudbal koji smo igrali tokom veceg dijela sezone, ali kad se sve sabere, malo je pozitivnih stvari.

http://r22.imgfast.net/users/2213/86/39/34/smiles/3242198613.gif

edit:
Liverpool is like Robin Hood. Taking points from the rich and giving it to the poor...

Bez lazne skromnosti i totalno subjektivno ovaj tim Arsenala, sa ovakvom igrom i eventualnim pojačanjima tipa Podolski može ko iz pičke da uzme titulu sledeće sezone..

Liverpool is like Robin Hood. Taking points from the rich and giving it to the poor...

AHhaaha.. Dobra. Ne znam, Liverpul me impresionirao onom igrom protiv Arsenala, ali mislim da je najveća greška prodaja Meireleša..

AHhaaha.. Dobra. Ne znam, Liverpul me impresionirao onom igrom protiv Arsenala, ali mislim da je najveća greška prodaja Meireleša..

i meni je zao sto smo ga dali. valjda trazio lik povecanje plate jebemliga....

stvar je u tome sto smo 90% meceva odigrali bas dobro ali jednostavno nesto ne stima. do nove godine i nekako, bili smo tu, na 4 boda od cetvrtog, ali posle toga kurcina, Svonsi, Sanderlend i JEBENI EVERTON su tu da nas prestignu na tabeli....

Majke mi, nisam ljut što me Liverpul opet košta tiketa, ali stvarno, već me počinje biti blam od njih kako igraju, a ljudi ih smatraju velikom ekipom. Jebem vas u mrtvi Liverpul. Nije taj Keni ništa kriv, kriva su goveda na terenu. Ko god da je trener, ne može da promeni stav budale na terenu, može da se dere i tera ga da trči tamo i tamo, ali nije u tome poenta. Govedo je govedo, i pastira kakvog god nabavio, govedo će da sere gde hoće i da roka kurcobolju dok pase travu kraj aut linije.

nataknem ih sve na neomasceni kolac malo! imaju platu basnoslovno veliku, igraju u velikom klubu i dalje ne ide. dovedena legenda liverpula na celo trenera, oni nista. Kurac moj odlican fudbal, koliko nemaju srece toliko su postali pizde koje umesto da zgaze protivnika slabijeg oni taktiziraju. koji kurac moj taktiziraju kad samo igraj premier ligu i jebeni kup, da se ne umore slucajno?! serem se i na taj kup, samo izgovor da se trpi ovakvo sranje na terenu. rec ofanzivno nije u recniku kao ni prodor, a ova mrtva pojacanja samo ce defibrilator jebeni da pokrene. vise od 100 miliona ulozeno u pojacanja i koljemo se sa sanderlendom sa 7 mestom.

Nemam nameru da provociram, ali kako uopste covek ove sezone moze da stavi pare na Liverpul? Oni sami ne znaju kud udaraju, a ti bi da uzmes pare na njima?

Inace, stvari dolaze na svoje mesto, Arsenal se vratio na 3. mesto, Totenhem ce svakako pasti ispod 4. jer su govno ekipa, najsmrdljivija u celoj ligi, ukljucujuci cak i Ljancester.

Inace, stvari dolaze na svoje mesto, Arsenal se vratio na 3. mesto, Totenhem ce svakako pasti ispod 4. jer su govno ekipa, najsmrdljivija u celoj ligi, ukljucujuci cak i Ljancester.

Čitao sam na tnjiteru nekad u Januaru da se Džek Vilšer opkladio sa navijačima Totenhema da će Arsenal prestići Spurse do kraja sezone. Tada su imali sigurno 12 bodova prednosti.
Onaj ko izgubi uplatiće nekoliko hiljada (ne znam tačno) nekom sirotištu u Londonu..
PRC MITO SKELEDŽIJO PRC !!