Prijava

Naravno da je Šiti jači, ali opet prvo skoči pa reci hip-hop. Moje mišljenje je da Sitiju neće biti nimalo lako protiv njih. Zgotivio sam ih jer sam ih fatao na tiketu kad god su dobijali, čak jednom i duplu pobedu (kvota 8.5) :D
Koliko god ih ja mrzeo najbolji su tim u ligi, i Junajted jednostavno ne zaslužuje titulu.

A kad je M'Vila presao u Arsenal? Nisam ispratio to.

Koliko sam ja ispratio na twiteru ostalo je samo da potpiše.
Nije sto posto, ali je pao dogovor izmedju klubova i cena je 22 miliona..

Neću prežaliti bude li klub koji počinje sa Mančester a ne završava sa Junajted uzeo titulu.

U jeeeeeeeeee, 3-0 za Liverpul u tridesetom.

Ovaj Liverpul igra k'o blesav samo onda kad im apsolutno ni za šta ne treba. Ali neka. FUCK OFF, CHELSEA F.C. YOU AIN'T GOT NO HISTORY! Jebi govna usrana!!!111 Zadali smo domaći Bavarcima.

Jebote, Liverpul je toliko igrao dobro da je cak i Selvi dao gol.

Како се Виган шмекерски извукао. У задњих 5 утакмица 4 победе, од тога 3 против тимова међу топ5.

jebote p čelsi ladno izveo kombinnovan tim i sad kao fuck chelsea...

Ne znam da li da se radujem zbog Sitija ili da tugujem zbog Boltona.

ИМАЛИ СУ ТИТУЛУ.
ОНАЈ МАНЋИНИ ЈЕ НАЈГОРИ ТРЕНЕР У ИСТОРИЈИ ФУДБАЛА, МАЈКУ МУ ЊЕГОВУ ОНУ НЕНОРМАЛНУ!

Neke stvari se ne mogu kupiti novcem. Za sve ostalo, tu je Džoi Barton :))

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KOJI JEBENA POBJEDA!!!!!!1 TO ARAPI U KURAC VAS LJUBIM!!!

LUDNICA ŠTA JE OVOO!!

Hahahahahaha...Kaže kad fanove napuste teren dodjeliće se medalje. Meščini da to neće biti skoro :)

Да навијам за Сити контам да би сад био у трансу. Али оном жешћем

Да поновим и овде.
Како ми је драго што су им утерали курчину на њихов трејдмарк начин- усерима у 90+ минуту. ХАХА

Јес да не навијам за Сити али кад дадоше гол почео сам да се радујем као да цео живот навијам за њих. Драго ми некако, 40 пута шутнуше на гол.

Браво Сити!

men drago što palo 4+ golova na Siti i Qpr.

Uf kako mi idu na kurac ovi iz obezbedjenja.
Vuku fudbalere sa terena k'o da su od stakla.
Pa nece vam nista biti ako ostanete 2 minuta sa navijacima majke vam ga nabijem krvave u grkljan.