Zašto ste online u 3 ujutru?

  1. Denisx
    Zato sto hocu opet dodgovorim na ovu temu

  2. Govno jedno, idi spavaj!

    IDEM!

  3. zato sto sam drogirana, buhuhuhahahhaah

  4. ZATO ŠTO E POLA 1!!

  5. Problem sa nesanicom i sjeban bioritam. Još kao klinac sam voleo da blejim do kasno, da radim svašta, ali uglavnom je to bilo do 1-2 ujutru. Međutim, pravi košmari su počeli na drugoj godini faksa, kad sam ostavljao teške ispite za leto, kao full, imam više vremena da spremim, jest kurac, na +40 ne mogu da se pokrenem, sva se slova razmažu od znoja, a i stalno neko zvrji, a onda dođe noć ona mirna, net, knjiga i ja mnogo više koncentracije. Čak i kad traje fax legnem uvek oko 2-3, iako u pola 8 imam vežbe. Nekad spavam popodne, naročito zimi prespavam celo popodne, od ručka do večere.

  6. Denisx
    Denisx
    Zato sto hocu opet dodgovorim na ovu temu

  7. Odavno nisam bio online vako kasno, pa mi interesantno.

  8. Insomnija...i to teška.

  9. Pa online sam u 3 ujutru da bih mogao da postujem na ovoj temi. Konacno, jedva iscekah! Laku noc!

  10. Zato što sam mnogo lud! I danas mi je bilo zanimljivo na internetu. Ali evo sad kad je prestalo da bude zanimljivo, ne mogu da zaspim -.-

  11. Opet pijan ko dupe dsao sa rostilja kod ortaka :)

  12. ma more da se nosite svi u 3 picke materine

  13. sose sram da ti udje!

  14. Budan sam jer treba da ustanem rano pa mi se ne spava, i zato to ima milijardu stepeni napolju takođe.

  15. БУШИ ХАХАХА
    БУШИ ХАХАХА

  16. Zato sto sam zena sa dva lica
    zato sto te mucim zbog sitnica
    zato sto sam prava nocna ptica
    Zato sto sam hladna kao stena
    zato sto sam vatra tudjih vena
    zato sto bih bila druga zena

  17. Ијао Еклипс, ђе ме нађе :)
    Будан сам зато што сам врућ. ПЕДЕРИ И ДОПУНЕ СТОП!

  18. Ja sam bio budan jer sam dobio neko sranje od prehlade, usred avgusta, bolela me glava, kašlao ko magarac. Uzeo kafetin i sad ponovo ustao... loš dan za spavanja.. brrrr...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.