Zašto ste online u 3 ujutru?

  1. Ima li vas zivih?

  2. Zato sto sinoc nisam bio

  3. Zato što pokušavam da postanem mod na nekom stranom forumu.

  4. Zato što ceo dan pokušavam bezuspešno da se pokrenem, a onda odjednom dođe dva, tri sata i dobijem milion ideja, muzika mi ulazi u uši, napolju je savršeno mirno i sveže, i želim da izađem napolje da se istrčim. Ali mi se spava tako da nisam u stanju ništa od toga da uradim.

  5. A ja ne... imao bih pametnija posla neg' da dolazim da uspostavljam kontakt sa nolajferima.

  6. Možda zato što je ovde tada 11h :)

  7. Dosadno mi je i vruće...

  8. zato što me je mlađi brat neverovatno naložio na vukajliju, i sad nema nazad!

  9. Učim za ispit.. Konačno učim i ne spavam čitavu noć zbog faksa.. Pijem kafe i te fore.. Banja mi je.. A ovo je čisto da odmorim koji minut..

  10. zato sto se jebem

    +1

    Једини разлог вредан остајања до 3 ујутру олололол

    И ако пишете књигу или учите, то је за поштовње исто.

  11. I opet sam online

  12. zato sto sotonisem sa debelim pacovom

  13. Зато што се дописујем везано за неке битне ствари :)

  14. Zato što me Eklipsa sotoniše.

  15. Gledao sam Šešelja

  16. Jerbo ne možem spavati, ceo dan kunjam ko buva na kurcu pa mi se sad ne spava.

  17. Zato što sam se naspavao. Legao sam u 23 i 15 i zaspao, probudio se u 1, naspavan. A idem sa fudbala. Aferim.

  18. Svako vece se samo iznerviram kad vidim ovu temu i shvatim da sam onlajn u 3 ujutru.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.