Zašto ste online u 3 ujutru?

  1. Ја из Зр-а , ти ?

  2. Evo legao u pola 5, ustao u pola 11 bez problema, ne razumem ljude koji su se tek sad probudili ili koji ce se probuditi u 2-3...

  3. Haze
    Evo legao u pola 5, ustao u pola 11 bez problema, ne razumem ljude koji su se tek sad probudili ili koji ce se probuditi u 2-3...

    Ne razumem ljude koji legnu u 5, a ne probude se oko 2-3.

  4. Haze šta ti piješ, da i mi probamo?

    грофозије

    Ја из Зр-а , ти ?

    I zašto je ovaj iz čistog mira pomenuo nešto tako marginalno?

  5. Da mogu opet dodgovorim na ovu temu

  6. Ja i dalje učim!!!!!!11

  7. ЗАТО ШТО САМ ОТРСИЈО!

  8. Ne spava mi se... Nikako da zaspim pre 4 u poslednje vreme... A i ne volim da spavam sama...

  9. A i ne volim da spavam sama...

    Ни ја јеботе ! Ај се нађемо, решимо проблем ! :сељачки намиг:

  10. Bonde, Džejmse Bonde, nemoj se ljutiš, al' je mesto zauzeto, ako me razumeš ;)

  11. Svasta sa vama... Ovde je 3 do 4.

  12. Zasto ste online u 4:23?

  13. U 4:26? Učim i dalje.

  14. У 4:29? Прекрстим се, попијем чашу ракије, идем да на'раним стоку и живину, па да доручкујем.
    Зајебавам се, тролујем по Омиглу.

  15. U 5.08

    Ustajem kuvam kafu, idem da turim pred krave, da naranim praci, pa da doruckujem.

  16. nocni sam covjek, nocas i dovjek zbog tebeeee....

    a ne znam covjece, jbg.... cijeli dan sam negdje, sa nekim, radim nesto i onda padne noc i ostanem sama sa sobom, sa svojim mislima, sa tisinom, legnem u krevet, upalim laptop, malo blejim ovde, malo citam nesto, malo ovo, malo ono...... jbg pustim mozak na pasu, uzivam sama sa sobom, sa svojim nekim filmom u glavi...
    meracim daleko od svega i svijuuuu :)))

  17. imam zvukove u glavi koji me plase i proganjaju, jer ja bez tebeee ne znaaam ja bez tebe ne smijeeeeeem opa

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.