Prijava

Сами сте у пустахији Америке, рука вам је заглављена у стени без икакве шансе да је некако ослободите. Имате туп перорез. Да ли бисте отсекли себи руку до лаката да бисте се ослободили попут јунака овог филма који је снимљен по истинитом догађају.

http://www.youtube.com/watch?v=OlhLOWTnVoQ

Odličan film, zbog njega nikad neću otići na takvo planinarenje bez još dvoje ljudi!

Sviđa mi se. Pogledaću.
Ali 127?

EDIT: I ne bih mogao da odsečem ruku. Našao bih neki način da se izbavim.

I ne bih mogao da odsečem ruku. Našao bih neki način da se izbavim.

Значи, скапао би у оној рупчаги. :Д

Инстикт за преживљавање је чудо. Не можеш ништа рећи док не дођеш у такву ситуацију, али контам да би и највеће пичкетине поступиле овако кад је живот у питању.

Инстикт за преживљавање је чудо. Не можеш ништа рећи док не дођеш у такву ситуацију, али контам да би и највеће пичкетине поступиле овако кад је живот у питању.

Ја баш мислим да ти је потребна велика храброст да то урадиш. Ја мислим да не бих могао. Можда бих и покушао али би се онесвестио... Али опет што кажеш кад се нађеш у ситуацији све постаје релативно.

Ja imam taj film, a nikako da ga odgledam. Jel valja?

Ćuti, ćuti ruko, preklaću te ja, znaš li onu našu, stiže vojvoda!

Jel valja?

Svakako ima i boljih filmova, i meni je na trenutke bio dosada, ali ipak je dobar i poučan film.

Pogledaću. A što se pitanja tiče, treba imati muda za to. I volju za životom pre svega.

ma ja nikda ne bi ni isla na onakvo mjesto, ne idem na mjesta gdje nema vc-a 200 m oko mene i gdje nemam krevet, dusek, dekicu itd :)))
jednom sam spavala u satoru na Kozari za 1. maj i lezala sam bolesna 3 dana poslije toga
avanturizam razumjem i postujem, mislim da je to prelijepo, ali nije to za svakog
tako da ne mogu uopste razmislajti sta bi uradila kad bi mi se to desilo jer se ne mogu zamisliti u takvoj situaciji
a kontam da je ovakvim eksremistima kao sto je ovaj lik to potpuno zamislivo i da bi svako ko zivi tako uradio prije to nego odustao od zivota