Prijava

Od svih Sandra iz Prsluk benda najgori su Gorani iz OK benda.

To što se Crnogorci više ne izjašnjavaju kao Srbi je najbolja stvar ikada, to ti je tačno fazon Klotilda iz Budenbrokovih, siromašni rođak koji dođe kod tebe samo da bi se jednom u životu najeo ljudski, s tim što za razliku od sirote skromne Klotilde ovo su prepotentna govna koja misle da su bolja od tebe, ali ti to naravno ne govore, bar ne u lice, jer jebiga, oće jednom u životu da se čestito najedu.
E pa evo, sad imate konačno da zatvorite svoje dupe, i odjebite.

dođe kod tebe samo da bi se jednom u životu najeo ljudski

ahhahaha crnogorci - nemaju sta da jedu

crnogorci - direktorisu praznog stomaka lolo

https://vukajlija.com/forum/teme/322-istorija?strana=63#post_3806864

zanimljivo..posto se radi o prevodu, jer original ni ja ni ti ni ja ne bi razumeli, reci mi da li si video sta stoji u originalnom dokumentu - jel pise bas srpski ili slovenski, staroslovenski, srpskoslovenski itd?

Kako god sumnjam u motive srbovanja tih Kotromanica jer su se stalno pozivali na Nemanjicko poreklo po zenskoj liniji, naravno samo da bi prosirili svoju vlast i posede. Sumnjam da je neko ubogi prosecni seljak Bosnjo iz tipa okoline Bobovca znao sta su srbi i gde su srpske zemlje, a jos manje da se tako osecao.

Inace zanimlljive su mi ove titule, sad izguglah koja mu je titula bila " "Срблнємь и Боснě и Поморих и Западнимь Странамь"." sve se lepo odavaja, kao sto je dusan odvjiio sta je sta kad se proglasio car srbljem i romeja..

Inace isto mi bilo interesantno za kneza Lazara kad kaze "Gospodin vse Srbljem" a drzava mu bila malo veca od beogradskog pasaluka lolo, ne verujem da je za sebe mislio da je gospodar bosne, a ni zete koja se vec 1360ih posle Dusanove smrti izdvojila i toliko ih je boleo tuki za srpske zemlje da 29god kasnije nisu poslali ni vojnika na Kosovo. Toliko o utemeljenosti kosovskog mita u cg ali da ne sirim sad pricu..Sta po tebi ove titule govore?

Skauzeru, tvoje crnogorsko poreklo previse utice na rasudjivanje

Zar ne vuce svako na svoju stranu, svesno ili nesvesno? Ovo za kosovo je cinjenica, nadam se da te ne boli sto vam nismo pomogly :(

Ja sam post kucao na osnovu onog prvog tvog, ovaj drugi nisam ni video u tom momentu xd pa i treba da vuces na svoju stranu naravno ne volim ljude koji se stide svog porekla i proslosti tipa coakg i mustafa stojkovic

tipa coakg

xaxaxa jbt otkud ovo nasmejao sam se naglas ljudi me gledaju u fazonu Oo

Onda ok, razumemo se, sve je to normalno #muta

Pa ne znam dal si upoznat sa cinjenicom da je coakg cistokrvni kosovac a stidi se toga i voleo bi da nije?

Nisam brt, u zadnje vreme izostajem sa sajta intezitetom od 0,6 gonza xd

Nije lepo to od coekg meni je drugar kosovarishen ok su ljudi sta

Pogrešna interpretacija i izvučeno iz konteksta.

Edit: Marko Đurić je.

Činjenica broj jedan da sam čist kosovar - netačna jbg
Činjenica broj dva da se stidim kosovarluka u sebi - netačna jbg, samo sam tvrdio da mi se gade kosovari, ali pravim razliku između emancipovanih kosovara koji su se pokupili odozdo poodavno (tipa osamdesetih godina tamo) i stigli da se civilizuju malo, i ovih najskorijih.

Mislim da ovi “najskoriji” nisu na glasu uglavnom iz razloga jer se veruje da su prodali svoja imanja dole sipcima za velike pare - sto bi uradili i ovi sto ih pljuju samo da su mogli. Tako sam ja nekako skapirao, inace mnogo su manje bahati nego vesela ekipa pridosla 95-te, ali to je samo moje iskustvo

Najmanje nisu na glasu sto su prodali svetu zemlju. Prvo, nisu svojevoljno to radili nego su ih šipci naterali, a to što su im šiptari davali velike pare jer imaju od droge je druga stvar.

Nisu na glasu zato sto su bahati, prosti, sebični, a kad takav dodje u posed velikih para, ode sve ukurac.

Nisam brt, u zadnje vreme izostajem sa sajta intezitetom od 0,6 gonza xd

Dobar, dobar.

Ja mog caleta koji nije hteo da proda kucu i imanje za 600k evra drzim za budalu. On je 71-e otisao sa kosova i onda ti neko dvajes godina kasnije ponudi 600k evra za trosnu kucu i neke njive i malo sume i ti kao ma necu srpstvo bla bla kad udju u selo(posto u selu nije bilo siptara tada a nema ni sada) onda se kote samo bla bla necu ja da budem izdajica bla bla picke materine. Siptar je dosao kod nas gajbi(ovde) sa 600k evra u kesu cale posle 15min otisao po pistolj izbacio ga i rekao mu da se ne vraca vise.

Nisu na glasu zato sto su bahati, prosti, sebični, a kad takav dodje u posed velikih para, ode sve ukurac.

Ovo prosto nije tacno, kao prvo svaka sirotinja koja dodje do para postaje bahata i sebicna a kap drugo da li iko po bahatosti moze da se uporedi sa npr crnogorcima u bg ili STARIM beogradjanima? Kakvi su bosanci i krajisnici? Mislim nebitno, boli me kurac da merim tu ko je kakav ali nije tacno i to je to

Ne, trebali su kao oni jadnici iz Hrvatske da dodju ovde bez prebijenog dinara i da se zlopate po trulim kolektivnim smeštajima. Prodaj bato, sve prodaj. Da su sami prodavali pa da kazes nesto, politicari zajebali a ovi da ispaštaju.

Da su bahati i idu na kurac je jedno, al da ih neko proziva (osim namerne provokacije xd) sto su prodali zemlju, je van svake pameti.