Prijava

U poslednje vreme često brišem definicije, jer mi je u roku od nekoliko sati ocenilo par ljudi. Dešava mi se da kad izbacim definiciju, posle 5-10 min padne na 4. ili 5. stranu, a koliko vidim ljudi dosta više čitaju kratke definicije. Čist primer je moja, malo duža definicija koja ima skor npr. 3 - 0, a kratka definicija iznad moje 21 - 2.
Ima dosta dece na sajtu, koja pišu gluposti, i dosta sputavaju ostale. Pregled moderatora bi bio odlican, ali stvarno da pregledaju! Da ne bude kao kod postera - izbacuju se sat kasnije, a opet puno svakojakog sranja.

Ja sam preldlagao to ali samo za autore koji imaju manje od 50 bodova.. Prežvakano X puta
ali jedno ću reći: "Ako je definicija baš dobra ne može a da ne bude primećena"..

Protiv! Ako gledaš postere nekad vidiš da na svakih sat vremena izađe gomila govana koja ostane često neobrisana. Ima dovoljan broj modova i brišu defke redovno za razliku od postera, banuju one koji pišu gluposti, a ako im nešto promakne, možeš prijaviti.

protiv. al nešto mi se čini da će to ipak i da bude... samo ne znamo kad.

predlagao ja ranije, dosta ljudi se slozilo ali opet nista nije bilo

edit:
eve je ta tema http://vukajlija.com/forum/teme/28555-predlog-poster-cenzura-za-definicije

Možda bi ipak bio za. Sad definicije dobijaju mnogo manje glasova nego pre šest meseci, onda je prosek bio tridesetak a sad desetak, na duže definicije i manje. Ovi što ih prati mnogo ljudi verovatno ne osete razliku ali manje popularnim autorima baš ubija prosek.
Dobro, s druge strane jebeš prosek al stvarno se slabije čitaju dobre definicije od gomile sranja. Obrnem par stranica pa se smorim od gluposti.

Umesto da otvarate ovakve teme samo zato što ste razočarani što vam je defka slabo ocenjena, vi je jednostavno reklamirajte (ima još uvek valjda ta tema) ili proračunajte kad je dobro vreme da se napiše defka, a ne da tražite da se ceo sajt prilagodi vama.

Umesto da otvarate ovakve teme samo zato što ste razočarani što vam je defka slabo ocenjena, vi je jednostavno reklamirajte (ima još uvek valjda ta tema) ili proračunajte kad je dobro vreme da se napiše defka, a ne da tražite da se ceo sajt prilagodi vama.

Ne tražim da se svi prilagode NAMA, već da vidim koliko ljudi deli mišljenje sa mnom. Uostalom, takav sistem nikome ne bi odmogao, ne vidim ništa loše u tome. Tad bi se malo iskristalisale defke.

Daj bre, zamisli kada bi moderatori morali sa svakom defkom da se jebavaju kao što sa posterima rade. Protiv.

kaizene, kad će oni polumoderatorski položaji?

Protiv, vidim da modovi sad mnogo više brišu govno definicije, ne preljeva k'o ranije.

Opaki dojavdžija
Daj bre, zamisli kada bi moderatori morali sa svakom defkom da se jebavaju kao što sa posterima rade. Protiv.

ako njima ne smeta da se cimaju zasto bi nama smetalo? a znam da im ne smeta jer su se u prethodnim temama mnogi modovi oglasili da su za ovo (mnogi ne svi)

Đimija boli kurac, on moderiše samo banovima... Trebalo bi da se uvede specijalno za njega položaj "ekzekutor"...

какав ЗА је пао!

Trebalo bi da se uvede specijalno za njega položaj "ekzekutor"...

ahahaha...

Inače, kao što neko reče - ako je defka dopadljiva masama, sigurno će biti popularna. Evo, moje definicije su izgleda šit sudeći po proseku, verovatno su preduge za čitanje ili su samo govno.

Protiv. Ja pišem defke stalno i ima da ih postavljam kad oću. Kraj.

Ko vam je kriv što ne znate da tempirate kad ćete defke da postavljate.

http://vukajlija.com/images/lock.png?1314318740

Ok, filozofe, ti si najbolji pisac na svetu, shvatili smo.