Prijava

Znamo i mi da mećemo filozofe, nemoj da se sekiraš :)

Statistika je u pitanju, ko što rekoh, gledam svoje definicije od pre šest meseci i imaju zbirno dosta više ocena nego ovih dana, a tad me čak niko nije pratio. E sad, šta je tačno u pitanju, manje čitanja, više definicija ili previše đubreta, ko će ga znati.

Ne kažem da najbolje pišem, nego da znam da tempiram.

Umesto da otvarate ovakve teme samo zato što ste razočarani što vam je defka slabo ocenjena, vi je jednostavno reklamirajte (ima još uvek valjda ta tema)

Nema takve teme odavno bre. fuj. :)

kaizene, kad će oni polumoderatorski položaji?

rekoh ti već i na ktitoru, pa da kopiram:

e ovo mogu i ja da ti odgovorim umjesto stefana.

neće biti polumodova. a defke se non-stop brišu, i to vrlo ažurno, osim danas. možda nisi primijetio da je sajt... nešto malo... poremećen danas. teško je kad baguje, znaš. plus ti ne prihvata "komandu" iz prve.

protiv. nema zabave, meni je poenta da budeš tu kada definicija izađe i gledaš kako prolazi. a ako i prođe loše može da se obriše i postavi u neko drugo vrijeme.

protiv. nema zabave, meni je poenta da budeš tu kada definicija izađe i gledaš kako prolazi. a ako i prođe loše može da se obriše i postavi u neko drugo vrijeme.

upravo tako

jel može sad http://vukajlija.com/images/lock.png?1314318740 ?

a ako i prođe loše može da se obriše i postavi u neko drugo vrijeme.

Ne može.
http://vukajlija.com/forum/teme/2488-vazna-obavestenja?strana=2#post_1547574

jbg. nisam vidio to pravilo. ja to stalno radim i primijetio sam da mnogi to rade.

Ma može, Stefane. Ionako svi autori mogu da obrišu defku u prvih 24 sata, pa da je opet postave (mada je to gej). Ovo se više odnosi na slučajeve: napisao sam defku prije ihajhaj, niko da je pohvali, u međuvremenu sam dobio 50 pratilaca, saću da ovu obrišem pa postavim opet.

a to je od prije 22 minuta.

Vidim kako se poštuje i ovo s vicevima iz neolita...
:)

ја сам за. против су само ови што имају милијарду пратилаца па им је сад и то мало

to s vicevima se poštuje, naravno. vidiš li ti broj banovanih?

E da, na temu može lok, jer je već predlagano, i Kaizen razmišlja o tome već, pa ćemo da vidimo šta će odlučiti. I kad.