Prijava

Kod mene u čitavoj ulici nema ni jedna kuća da se nije klala za među. U mom dvorištu s jedne strane kuća komšijina na međi. Rogovi mu prešli kod mene. Ako roknem zid od dva metra na među, neće moći da otvori kapke na prozorima. Samo da skupim cigle. Nije već neko vrijeme bilo svađe i puškaranja u ulici.

Ja imam divne komšije, toliko nas vole da sede ispred našeg dvorišta i tu piju pivo, jedu burek i onda ostatke ostave ispred... Mislim, zašto bi to radili ispred svog dvorišta, svašta...

Ja imam divne komšije, toliko nas vole da sede ispred našeg dvorišta i tu piju pivo, jedu burek

Ma ćuti, ovi ispred moje zgrade vole i da zapoju kad ih pivo dovati. Ima jedan divno peva one krajiške ojkače, ima jasan i čist glas, čuješ ga kao da ti je rukohvat ispod prozora... i što više popije - to bolje peva.

Grujane, oni su ipak ispred zgrade, to je zajednička zgrada, a ovi u dvorištu preko puta... 'Ajd sve, al' neka bar pokupe za sobom to smeće što naprave...

Ma još gore, ovi mahom nisu iz moje zgrade negu tu sede jer je dragstor preko puta a kad se napiju pa dovate za guše čitav kraj ih čuje. Kad opletu o krkobabiću, tadiću i čak norisu oće i flaše da polete.

Uuu, to je onda drugi slučaj... Ne znam šta da ti kažem, al' delimo sličnu muku...

Imam do jaja komšiluk: alkos, alkos, veštica (sumnja se), baba - čudo prirode, kamiondžija koji ume da se zapije dobro, dvojica monopolista, vojno lice (gotivan). Elem, iako su svi egzotični, ni sa kim se nisam svađao. Jedino što ovoj veštičuri ne nazivam Boga, čak okrećem glavu kad je vidim. Otkud znam, može neki urok da nabaci na mene.

Нама комшија у згради покрао отираче... Био јадан луд, после се извињавао, куповао нове. А ноћу је урлао и јецао - звуци ко из најгорег хорора. Једном ме препао у пола два ујутру, пришуњао се из мрака да би ме питао колико је сати. Тотална дилеја, али није био зао, него јбг...Луд. Има ту још ликова али овај је био најупечатљивији.

Jednom sam se posvađao sa komšinicom. Znali smo se mi dugo i ona mene jednom pozove na kafu, tu se mi zapričali i počnemo da se hvatamo, ja nju za dojke i krljnem joj žvaku ali mi nikako ne da da je pipnem dole. Natrti se ona i pomeri malo gaćice koje su otkrile izdepilirani rč i reče mi tu da stavim. Ništa ja, radim radnju, bijem li bijem i slučajno izgubimo ravnotežu i popadamo tako da sam video prednju stranu moje komšinice odakle je virio tukidid. Bio sam ljut što mi nije rekla da je hermafrodit i udario joj šamar, pa mi se i danas ceo komšiluk smeje. Ali ima dobre sise.

Moja komšinica s lijeve strane ima žičanu ogradu, a ona s desna si je isto postavila žičanu ogradu. Susjed od preko puta nema ogradu, nego je napravio zid. Ili imam zle komšije ili je problem u meni.

Meni ne daju da se kupam posle 00:00, pravim mnogo buke. Oni su kao beograđani, a ja sam rođena i živim ovde oduvek, a oni se pre 3 meseca uselili!!!1 Majku im jebem seljacku ja!

PrvaDama

Oni su kao beograđani, a ja sam rođena i živim ovde oduvek, a oni se pre 3 meseca uselili!!!1 Majku im jebem seljacku ja!

НЕЛОЛ

Ја понекад јебем комшилук, свирам у соби до улице, па одврнем до пања, па из пет кућа около изађу да се жале, а ја на брзину спустим ролетне и склоним се. Онда и они уђу, и тако пар пута, ал' сад сам престао, детињасто је.
А имам једне комшије, и расте им неко говно у моје двориште једно 2 метра. Неке купине малине шта су немам појма. И не дају да их посечемо, а радо би их покосио, јер ме мрзи да се окрећем око бодиљикавих грана, а не дају ни да беремо то што расте у нашем делу.

Imam jednog glupog komšiju zbog kojeg svako malo moram lupati u zid, jer konj nema obzira prema drugima dok: svira gitaru (i to stalno jednu te istu pjesmu, jebali ga Gansi, da oće nešto drugo naučiti), priča na skajpu, priča na fejsu pa stalno onaj zvuk poruke dok su mu zvučnici do kraja pojačani, jebe kurvu, tješi kurvu dok plače nad svojim životom jer joj je mati rekla da je kurva, priča sa jaranima dok se opijaju, psuje djetetu mater što ne zna ciljati u šolju dok piša pa to on mora brisati, i slično. Jednom sam raskrvarila sebi ruku koliko sam mu lupala.
Nekim ljudima ne vrijedi lijepo govoriti.

Нисам читао ништа осим уводног поста.

Имао сам комшију који је био изабран за благајника кућног савета а понашао се као Мђана нам Динкић.

Стално нам нешто кењао, свим станарима, имао неки арогантни став..оно "дај му власт.."

Е једну ноћ ја славио рођендан, хвала Богу дошла ми цела екипа пријатеља, са којима сам нераздвојан. Олешили се се од алкохола, кренули до града..и док смо силазили низ степенице неко од мојих другова позвони, уместо да упали светло, баш том задртом благајнику.

И он кретен, то је било око 2-3 после поноћи, уместо да је видео кроз шпијунку да је ту критична маса..он изађе да се курчи.

Завршио је са тежим телесним повредама, мене су одвели у онај шугави притвор у подруму на 24 сата...а ујутру одмах на суђење.
Комша се појавио са наочарама ала Карлеуша, што прекривају цело лице..и изјавио..да се ничега не сећа.

После се одселио...

komene pored se neka zena svadja s cerom govori joj kako je kurvecara jer se ljubila s bratom u ucta

sta je stevo sta te boli

dve komšinice rođake svađaju se. Padaju psovke tipa: jeb'o te brat pokojni, otac i dalja rodbina sa sve imenima