Prijava

Jasno ko dan. Ne pričamo o tome kako neko peva, kakve tekstove ima, nego kakvu atmosferu pravi. Ko vam je dojajan, ko vam se penje na kurac.

Po meni je realno, od naših, Cane za pedalj ispred svih. Aca iz Kelta je jaje, Bora je nekad bio dobar ali sve više ubija u pojam sa svojim četničkim fazonom, Bajaga i Kiki su mi Cukić, Đule mi se penje na kurac. Jura je bio ok na beer festu.

Od stranih, pa, vako. Izdvojio bih g. Nika Kejva, jer je čovek lud. Nisam bio na Grindermanu, ali gledao sam stare snimke sa Bad Seedsima, i crko od zavisti što ih nikad neću videti uživo. Dalje, Fredi je svojevremeno bio carina(I Brajan Mej je dobro izvršio dužnost frontmena na turneji sa Polom Rodžersom), Axl je takođe zarđao pod stare dane,ma jebeš, strane ću kasnije da obradim. Realno Cane bolji od svih njih.

Cane od naših, a od stranih Dikinson iz Mejdena mi je najbolji. Lik kobjašnjava.

mik džeger.
na koncertu u bg-u je jeb'o mater.
zaista je carina.

bejah i ja na stonsima, sa ćaletom lolol
okej je mik, ima energije

Za naše nemam pojma, od manje-više svih doživljavam transfere blamova, a od stranaca , nemam blage veze, možda Voters sa onim arogantnim stavom, obožavam ga :D

joj, mali, kol'ko si tad godina im'o? manje od 10? :D

dino merlin. osim sto je kao pojava zanimljiv, ima sjajne izjave tipa - kondom je siguran dom. ovacije dini!

Dikinson iz Mejdena mi je najbolji

Дики кобјашњава на више децимала. Почев од звиждања мелодије ''Александар д Грејт'' на једном концерту, до одвале да ли Срби имају морнарицу на последњем концерту код нас. А соло каријера му јебе.

Од наших Цане и Аца Селтик.

Од страних Леми и Зек Де Ла Рока.

Зек Де Ла Рока.

E da, i on. Čovek je živa enerđija

Tom Delonge, Chester Bennington.
Enough said :)

Cane od naših, a od stranih Dikinson iz Mejdena mi je najbolji. Lik kobjašnjava.

Zar nije Stiv frontmen Mejdena? Ili se varam?

Inače, Lemi objasnio!

Стив је оснивач, а Брус је фронтмен.

Stiv Heris je prvo bio, dok Brus nije došao. Brus je žešće harizmatičan, skoro su se on i Stiv pobili na probi nekoj.

Brus, Lemi, Ozi, Plant, Klejpul. Od domaćih nemam pojma.

Луди Чак из "Ако ме разумеш" бенда!
Поред њега Ози, Дикинсон, може ту да дође и Леми.

Nisam ja frontmen, ja sam hronični basista. :)

Ako me razumeš lolol