Prijava

Ne, računaj, ne možeš drugačije.

Шта, шест година и девет месеци?

Danas je majka 21 godinu starija od deteta, za tačno šest godina majka će biti starija od deteta 5 puta, gde je sada otac deteta?

Dete ima -9 meseci što znači da mu je ćalac na majci :)

Човек, нормалан, запослен, добро ситуиран, је заспао на клупици у парку. И почео да сања. Сањао је како се нашао у средњем веку, у строју војника пред почетак битке. Потом је почела битка, он се нашао у сред јуриша и почео да се бори са противником. И тако, борба крене лоше по њега, и у истом тренутку када се противник спремао да зада завршни убод мачем, пролазник га је боцнуо кишобраном. Од шока, човек је умро.

cini se da je zato sto ne moze da neko spava na klupici dok pada kisa...
ali ako je to suplje je malo, zato sto se npr u britaniji ponekad nosi kisobran i kad ne pada kisa ako lici da hoce, a tad se i nosi kisobran okrenut na dole tako da je i moguce :)

Zaposleni ljudi ne spavaju na klupici?

Келт и Кенотаф, ноуп.

druga varijanta je da odakle znas sta je neko sanjao ako je taj kviknuo?

druga varijanta je da odakle znas sta je neko sanjao ako je taj kviknuo?

То је :)

druga varijanta je da odakle znas sta je neko sanjao ako je taj kviknuo?

Ovo sam hteo da kazem, al me celt preduhitrio.

Čovek dolazi kući, gasi svetlo i leže da spava. Ujutru se budi, ustaje, pogleda kroz prozor i ubije se. Zašto se ubio?

Могу ја једно, мислим ако Келт нема нешто спремљено? :)

druga varijanta je da odakle znas sta je neko sanjao ako je taj kviknuo?

Pa onda je loše ispričana zagonetka. Trebao si da počneš sa "Čovek priča priču o jednom liku..."

Ovako samo onaj ko zna može da pogodi rešenje.

dajte bre, malo bolja pitanja.

Čovek dolazi kući, gasi svetlo i leže da spava. Ujutru se budi, ustaje, pogleda kroz prozor i ubije se. Zašto se ubio?

recimo ovde je savrseno zadovoljavajuci odgovor zato sto je tog trenutka shvatio da mu je zivot prazan i da sam spava svake noci... ne vidi nikakvu perspektivu niti izlaz, budi se, pogleda kroz prozor. nesto se u tom trenutku prelomi u njemu i on skoci.

Čovek dolazi kući, gasi svetlo i leže da spava. Ujutru se budi, ustaje, pogleda kroz prozor i ubije se. Zašto se ubio?

Napolju apokalipsa. Obesila mu se žena/dete ispred prozora. Velja Ilić došao na vlast. Ima mnogo rešenja.

mislim, malo bolje formulisite pitanja ako stvarno ima neke fore.

E pa možda je voleo da živi sam.
celte, nije to.
Ja sam tako čula zagonetku, samo je prenosim, a nije teška uopšte...

Ovako samo onaj ko zna može da pogodi rešenje.

Не бих се сложио, ал ајде. Мислим да је јасно било питање.

А за ово

Danas je majka 21 godinu starija od deteta, za tačno šest godina majka će biti starija od deteta 5 puta, gde je sada otac deteta?

n број година детета
n+21+6=5n
27=4n
n=27/4
n=6 и 9 месеци. И шта да закључим на основу тога? Ћале је пуни?

evo pitanja:

Inspektori ulaze u kucu nekog lika, i nalaze ga obesenog za plafon u potpuno praznoj sobi. Vise mu noge. Ni fotelje, ni stola ni stolice, nista. Samo je na jednom mestu parket malo uzdignut.
Nakon nekog vremena zakljucuju da je ipak u pitanju samoubistvo.
Kako su dosli do ovoga?

mozgajte, reci cu vam odgovor kad dodjem (odo na kafu kratko) ako niko ne zna.

Evo ja, iako je sigurno znate.

Imao kralj dva sina blizanca. I kako žena nije htela da mu kaže koji se prvi rodio jer ih je oboje jednako volela, kralj je morao da smisli način na koji će odrediti ko će naslediti krunu. Pošto je osetio da mu se bliži kraj, on pozva svoje sinove i reče im: "Sutra krećete na trku oko države. Čiji konj poslednji stigne naslediće krunu.".
Tako i bi! Posle par nedelja krunu je nasledio viši sin. Šta je on uradio?

Čekaj došao je kući i ugasio svjetlo.Znači veliki račun za struju.Probudio se i video je poštara...i onda se besio.