Prijava

Predlog- uvesti dugme čije će brojčano stanje moći videti samo moderatori a na koje će se kliknuti ukoliko mislite da je definicija za naslovnu stranu. Znači dodatno dugme, nema veze s plusevima i minusima. Taj broj bi morao dostići neku cifru od par stotina da bi se definicija našla na naslovnoj. I pored toga moderator bi i dalje mogao staviti veto tj. prosuditi da li je za naslov ili ne. Kontam da bi se tako mogle dobre definicije naći na naslovnoj, ljudi više ne bi psovali modove ko je ovu ili onu stavio na naslovnu jer se ne bi znalo otkud tu, narod bi više čitao definicije a cifra od par stotina takvih klikova bi ipak sprečila ljude da glasaju sami za sebe, previše je par stotina duplih naloga :)
Drugi predlog- dozvoliti ljudima da se, ukoliko žele, njihova eventualno odabrana definicija makne na sopstveni zahtev.
EDIT Modovi i dalje redovno biraju, ovo je samo dodatna opcija.

ne moze, pravili bi malverzacije.
zahvalite se ovoj grupi za to

Uskoro ce Vukajlija doc ka hipsterski kaput od silnih dugmeta i gumbova.

Mislim moze, al ja to klikat necu.

celte ne bi moglo čoveče na par stotina biti malverzacija, a mi ne bismo znali koliko fali još do tamonekogodređenog broja. Kako misliš npr. skupiti 200 klikova na par drugara i njihovih duplih, eventualnih?
Vidiš ona definicija k'o konj je imala par stotina pluseva a da je nije video frenki kurac bi došla na naslovnu. Tako neke definicije da ne padaju u zaborav. Uostalom iks puta daš plus ili čak minus a kontaš da bi dobra bila za naslov.

Meša-jebiga, šta da ti kažem kad sve znaš...

Čini mi se da je bilo, ja sam probao sto puta da kliknem, a ono ništa nije radilo... posle kad su ga ukinuli neko mi objasnio za čega je. Bože koliko sam ja budalaština predložio nehotice...

Kako su posterdžije većina na ovom sajtu, apsolutno je besmisleno. Njima su vrhunac humora prdež definicije.

frenki kurac

Haha, koji nik.

Nikad nije bilo takvo dugme, bruce. Bilo je ono da se ukloni definicija, za brisanje a za odabrane koliko sam ja na sajtu- nije bilo.

Previše bi bilo zloupotrebe, ne valja.

Kako bi bilo zloupotrebe, hajd hujo da čujem. Evo ti hoćeš svoju tako da staviš, da čujem šta ćeš uraditi.
Uostalom mod ima zadnju reč, ipak.

Bilo bi lobiranja na pvtu, ortačkog stiskanja dugmeta, u fazonu ja tebi ti meni, kliktali bi sa duplih na svoje sopstvene definicije, zbog toga sam protiv....

Ali brate bojane, dvesta klikova... Ma daaaj... Da mu tata u pošti radi ne bi mogao, kakvi pvt... Uostalom ovo stavljanje u omiljene i to sopstvenih zar to nije veća glupost? Tebe sad prati npr.50 ljudi i ti klikneš svoju u omiljene i odmah prozračiš svima na još jedan krug glasanja? To je ružnija manipulacija pa postoji.

Zašto bismo ikakva ovlašćenja dali posterdžijama?

Meni se načelno dopada ideja ali da se razradi tako da ne može da bude zloupotrebe, npr. da mora da se ostvari neki minimum prekoruka da bi definicija ušla u odabrane (recimo 50, lupam broj) i da ne mogu da glasaju oni sa manje od 10 definicija, oni koji su tu manje od mesec dana itd. tj. da oni ne vide to dugme ... lupam ali mislite o tome.

Protiv, ovakav ritam odabiranja je po meni dobar. A i zloupotrebili bi ga.

Moglo bi, ali samo kad bi postojala lista sa tim defkama koje su predložene (onako kao lista najomiljenijih - vidimo: ova defka ima 48 prijedloga za naslovnu, ova 46 blabla) ali:

1. da bude vidljiva samo modovima (kao i broj "prijedloga"), i
2. da se sa te liste ne mora izabrati defka na naslovnu.

Tj. služila bi samo kao orijentir modovima da vide ima li tu neka (novija ili starija) defka za naslovnu, koju bi dosta članova htjelo vidjeti tamo.

Samo tako ne bi bilo malverzacija.

Uostalom mod ima zadnju reč, ipak.

Bogami, Kaizen ima. :)