Prijava

Ne sećam se, znam da je bilo neko dugme što ne radi ništa kad ga kliknem :)

Štiklica. :)
To dok se nije uodalo pa si mogao da klikneš, naravno bez efekta.
Sad ti služi samo da znaš da li je defk već odabrana ili nije.

I to što kažeš :) ali ne da bude vidljiv broj glasova nego kad uđeš u tih 2000 da uopšte dobiješ tu opciju da možeš predložiti? Jesi na to mislila? To je dobar predlog.

Upravo to! Jako dobra stvar!

Jesi na to mislila?

Ауроро, ја сам мушко. :)

ali ne da bude vidljiv broj glasova nego kad uđeš u tih 2000 da uopšte dobiješ tu opciju da možeš predložiti? J

Па, као. Чим уђеш у 2000, имаш додатну опцију, "предложи за одабране".

Ništa, vi tamo prenesite kajziju pa neka vidi šta će.
Evo i Vitin predlog je dobar, onda bi nubovi pisali više da uđu u prvih 2000 i tako to, onda ih mi sahranimo ako budu pisali FB fore pa odu u minus pa onda će valjda kontati šta i kako dalje. Nešto bi se aktivnije dešavalo s definicijama i mislim da bi se ponovo s foruma vratili tamo, čitale bi se više i tamo bi se vratili ljudi.
Kontala sam sve kako bi se moglo na ovaj način manipulisati i mislim da je nemoguće samo ako odredite dovoljno visok broj na toj opciji.

Možda bi onda i mali ker završio na naslovnoj :)

Nećemo, bre, i kad smo bivali upozoreni da to ne radimo, iskulirali bismo neko vreme. Nismo više u tom fazonu. A ionako je pola ljudi odatle banovano.

Dobar predlog, za, ali ja tu opciju ne bih koristio, iz razumljivih razloga.

Vito izvini :)
Da, uz ovo obavezno ukinuti omiljenovanje sopstvenih jer jedino bi tako moglo eventualno doći do zloupotrebe. Pogotovo oni koji imaju preko 50 pratilaca. Jer kad ti to multiplikuješ stavljajući u omiljene...

Evo pogledajte na kalendar i vidite defke po popularnosti, ja to redovno pratim i obicno deffka u danu skupi 80-90 glasova maksimalno 100. Znaci 100 ljudi procita neku defku a koliko ih dolazi na sajt, nesto mora da se mijenjada se ocjenjuju te defke, eno peki napiso juce defku 47 ljudi ocjenilo a jos je moderator. To dugme bi bilo dobro kao i dugme prijedlog za brisanje jer zbog sljama prodje dosta dobrih neprocitanih defki. Država mora duradi nešto

Denisx, ti si uz Minga jedini čovek koji ide na taj kalendar :)
Luli ne računam, to joj je u opisu radnog mesta.

Ja često na prvoj strani kalendara nađem plagijate, tako da je super korisna stvarčica to.

Pa ja tako i citam defke, lakse mi je tu pronaci kvalitet nego da idem do 10 strane, i uvjerio sam se da sigurno dobrih defki prodje u toku jednog dana to mozes vidjeti kad dodjes na 3-4 stranu kalandara, na prvoj drugoj budi obicno ovi sa pratiocima.

Da, uz ovo obavezno ukinuti omiljenovanje sopstvenih

Sećam se na staroj Vuki kad omiljenuješ svoju ti piše "ne može, bre". :D

Tebi je to pos'o luli, nama je kalendar nekako zapećak teški.

Dobar predlog, za, ali ja tu opciju ne bih koristio, iz razumljivih razloga.

Koji su ti razlozi?

Jer sam bio u ekipi muljatora. :) Iskreno, nisam ni znao da je to kažnjivo, ja još uvek vidim ljude kako na svojim fb profilima reklamiraju svoje defke (koji nemaju veze sa onom grupom), pa nikom ništa.

Ja sam protiv, postoji mnogo drugih stvari koje su čak i manje komplikovane da se naprave, a korisnije su.
Nije mi jasna poenta ovoga, nema dovoljno definicija u odabranim? Onda treba kriterijum da se spusti. Uvođenjem nekog dugmeta nećete poboljšati kvalitet defki na sajtu.

Skandalozno, ja bih svim autorima zabranila da uopšte imaju fb profile.

Mislim da je takva zloupotreba nemoguća.Pa nisu mu svi prijateji s FB autori Vukajlije i to još stotine i stotine...

Mene na Vuki prati tri puta više ljudi nego na FB. Tamo ostavim link pa dobijem jedan ili nijedan komentar... trebalo bi ovde da ostavljam linkove do FB-a :)

Skandalozno, ja bih svim autorima zabranila da uopšte imaju fb profile.

Ја сам за. Фејзбук служи само за муљаже. Не мош ни поштен хот да бациш тамо...

Ja sam smuvao curu preko fejsa.