Prijava

joj dečko kakve ti budaleštine pišeš
pa koliko hoćeš zemalja na svijetu ima svoje poznato iće i piće
grci uzo i kebab
česi pivo
škoti viski
kinezi il japanci (ne znam jebš li ga) sake
francuzi vino
kad odeš u italiju greota je ne ožderati se tjesteninom i đelatom
treba da nam bude drago što imamo svoje nacionalno piće a i iće
a ovo na rakijadi je vjerovatno šega neka, jer bude jako puno ljudi pa je neko napravio eto to šaljivi takmičenje, da i nije bilo tog takmičenja vjeruj mi taj bi opet popio toliko
postoji na ovom svijetu i pune debilnijih i besmislenjih takmičenja
a tebi ako smeta alkohol i rakojade i te budaleštine, nemoj da piješ i zaobilazi takve događaje i super...
i jako me nervira to što mlade ljude smaraju neke naše tradicije, alkohol je dio naše kulture, istorije i života, jbg takav smo narod

Јеботе, као да би ме болео курац што то неком није до јаја и што је то неко, пази богати, осудио. Људи се нашли, веселе се, пију, зајебавају се, и раде оно што им је воља. Сад ће тамо неки метрофегет да ми каже како то није "кул". Мрш бре у пичку материну.

Елем, баталите глупости, видите да људи пију из чашица од ДВА деци на екс ллолололо, који лудаци!

Сад ће тамо неки метрофегет да ми каже како то није "кул". Мрш бре у пичку материну.

Dva deci je ništa za prave i istinske patrijote i Ozrence koji vole šargiju i vijolinu i s jaranima igrati, pjevati i rakiju piti u potaji. Na Ozrenu se isto tako ruka, iz čaše od dec i po, dva, pretežno po slavama. I u Mrkonjiću se na slavama ruka iz čaše od 2 dl. Znam provjereno...