Prijava

Dakle, vi ste zvezda i mozete da birate kako će vam organizatori koncerta u zemlji i gradu gde nastupate, češkati muda.
Šta biste naručili da vam ispune?

Pa mozda bih dobio bahatost vremenom :)
Ali za sada posto sam jebeno dete pre svega bi trazio da mi stave ps 3 konzolu sa guitar hero 3 bubnjevima :P Iako cu za koji trenutak da sednem za prave :D
Koka kola pola litra, obicna voda pola litra, tus naravno, nesto za has pljeke neke i sladoled od kilo!

Kilu belog i sifon!

2l kole.
Veliku kaprićozu.
Soni kec da naguzim nekog majmuna u ISS 1.
Malo nekih slatkiša i to je to.

češkati muda

može

2l коле
кило белог и сифон
ПЦ са игром по жељи
пицу
3 женске
и на крају

češkati muda

može

Paket kokakole, sendvič sa pilećim fileom iz Plavog Bika i harem. Skroman sam lolo

10 kila zive vage samo srca od lubenica, 8 kila kozure od prasetine (tople!) i 8 kila jagnjece kozure, magarece mleko, onu kafu sto iskenjaju one veverice, malu gluvu sobu od 6 kvadrata i to napravljenu od kartona za jaja, punu kadu istopljenih kinder jaja i neotvorenim igrackicama, 12 teget peskira...to je ono sto javnost sme da zna.

Paket ledenih limenki koka-kole, i zamrzivač u kome će sve one da bleje. Pa onda, 2 prsate moldavke, 1000 kinder jaja, desetak peškira, tuš, maserku, učitelja zen meditacije, vinjak... I još i koš i basketaru, Soni trojku, sobaricu, LCD televizor, vajerles, pun kurac meze i ljute papričice..

Šampinjoni punjeni vlašićkim sirom, vojvodjanske ljute meze, pistaći neko jebo-mater-skupo vino, karton redbulla i korone, neke isto tako jebomaterskupe tompuse, džuboks pun krajiških pesama, koš, PS3, i jednu sobaricu koja će biti stalno tu, da doda daljinski, masira, kupa i radi sve što joj kažeem...

Hmmm, pizza iz moga sela, majonez od krastavca, suvi vrat, pohovano belo meso, duvan čvarci, krš bajadera, gomila kinder čokoladica, par litara sprajta, najbrži internet, ps3, dvdjevi mojih omiljenih filmova i serija sa sve izbačenim scenama, komentarima glumaca i režisera i ostale bagre, i jedna ekstremno udobna fotelja u kojoj možeš da se protegneš i zaspiš ko zaklan. I video poruka od Arsena Vengera u kojoj mi se izvinjava za naneti duševni bol.

Pun kurac mešanog mesa, litre i litre koka kole i piva, da mi okupe Pink Floyd, Led Zeppelin, Panteru i Black Sabbath da mi sviraju na uvce. Deset besnih bičarki, najbrži mogući internet i kompjuter sa sve projektorom na zid. Ako se setim još nečega, napisaću.

Dve iskusne kurave koje znaju da zongliraju i bljuju vatru.
Kutlaca kokaina i novcanica od 1000 forinti.
Jedna boca Henesija, jedna boca crvenog i jedna belog novozelandskog vina, pivo u limenkama u neogranicenim kolcinama.
Unca novozelandske dzidze i par tebova kalifornijskog esida.
Dva tuceta flasirane novozelandske mineralne negazirane vose.
Karton davidov klasika ili parlamenta.
Pumpa za 3 vrste aromatizovanog kiseonika.
Fizioterapeutkinja iz Danske, pod uslovom da se nalazi u trenutnoj juniorskoj olimpiskoj gimnasticarskoj selekciji te zemlje.
2 fizioterapeuta iz Mongolije, za ne daj boze, (ako stvarno nesto usinem).
Akustara, Stenvejov koncertni klavir i reaktejbl u okrilju bekstejdza, teremin.
Restoran od 5 zvezdica sa iskljucivo kontinentalnom hranom.
Posteri Medzika Dzonsona, Kita Dzereta i Telonijusa Manka u zelenoj sobi.
Buketi cveca i reklame za parfeme i zenski donji ves iz fensi magazina, izlepljeni po ostatku zelene sobe.
Vajrles hajspid madafaken internet.

Vajrles hajspid madafaken internet.

Ti bi da moderišeš i kad si na turneji.

Kapricoza 40cm precnik i jedan sprajt.

Onda: Kilo sladoleda od jagode, hladne sokove, neo kocka, knjiga sa sudokuom, veliki meki krevet, velike jastuke, dobre zvučnike i cd-ove koje im budem tražila. To je to.

Lap top i brz net, sveže bobičasto voće, zelena salata, meso, kuvano vino, sirovi bademi i pistaći, čokolada...