Prijava

Haha, muluce, pa ako se ti ne možeš sakriti na FTN-u, ja ne znam ko može. Inače, tebe vidim uglavnom kod oglasnih tabli.

Tehnicki jebeni fakultet Cacak, elektrotehnicko i racunarsko inzenjerstvo, prva grupa, prva i godina.

Ја имам проблем да ме неки лик, што студира с мојим другом из средње, ПРОГАЊА, па морам да се кријем по факсу или да уопште не долазим. Срећа па је ФТН познат по томе да сва обавештења, резултате и информације можемо наћи на сајтовима факултета и одсека.

А то по 5 иљада... Јадан лик што те прогања, намучиће се док те нађе!

Haha, muluce, pa ako se ti ne možeš sakriti na FTN-u, ja ne znam ko može. Inače, tebe vidim uglavnom kod oglasnih tabli.

Мулуца научи све напамет са огласних табли па јој онда други плаћају да им све преприча. Са тим парама иде до пекаре Виолета где са оном продавачицом што смешно прича једе бурек с месом.

То што волим да се информишем о оценама и обавештењима за друге људе и смерове, не значи да учим све напамет! И једемо кроасан шунка сир, а не питу са месом!

И једемо кроасан шунка сир

znaci ipak kifla. :D

Ја имам проблем да ме неки лик, што студира с мојим другом из средње, ПРОГАЊА, па морам да се кријем по факсу или да уопште не долазим. Срећа па је ФТН познат по томе да сва обавештења, резултате и информације можемо наћи на сајтовима факултета и одсека.

To je onaj što si mu obrisala postere i defke

Обавезно! Ја сам пре за башту, смор у јустицији, више личи на санаторијум него на кафић откад су офарбали у стерилно бело. :)

ма ја то поменуо јустицију само у случају да те не нађем сад, у септембру, док је бакча отворена :Д

ма ја то поменуо јустицију само у случају да те не нађем сад, у септембру, док је бакча отворена :Д

Е, то, то, ондак смо се разумели. :)

Upisah Pravni fakultet u Beogradu.

Blago tebi i nek ti je sa srećom.

Ja sam na Saobraćajnom, svršio po prvoj godini, ima li ovde kolega?

Upisah PMF-fiziku u Novom Sadu.

Dopička_Leonessa

Aхахахаха свака част за ник!

Upisah PMF-fiziku u Novom Sadu.

Је л' и ове године био куртон пријемни и 'оће ли опет дати 1. години физике стипендију тако из спрдње?

Ovo moje se zvanično zove Ekonomski fakultet Kragujevac, osnovne studije van sedišta u Vrnjačkoj Banji, smer turizam i hotelijersvo. Juri se uslov za četvrtu a uslovi su očajni, npr. od 5 dana zimi 3 dana nemamo grejanje, imamo krševe od računara, od 20 njih možda 3-4 sada rade, često moramo i da idemo u kg na ispite itd. mada s druge strane malo nam zbog tih otežanih uslova i progledaju kroz prste...

Је л' и ове године био куртон пријемни и 'оће ли опет дати 1. години физике стипендију тако из спрдње?

Prijemni je smešan, a stipendiju su dobila dva smera, nastavni sa matematike i nastavni sa fizike. To je ono što ja znam..

Dopička_Leonessa

До јаја!

Допичка, ко вам даје те стипендије?

Ja nisam nastavni smer, tako da nisam dobila. Ministarstvo daje :p