Prijava

Ja dosad nisam koristio skripte, tako da me ovo ne dotatiče.

Ma i ja završavam (ispit do kraja), uglavnom kupujem knjige, ali čisto da ukažem na dvostruke aršine. :)

Studenti, nema vajde od studiranja, bolje se odmah dajte u biznis. :)

Al dodje mi da izlomim ove morone što kukumavče u komentarima dnevnih novina. Ma pizda vam materina dramoserska, zar je moguće da vam je tolko teško knjigu iskopirati iz par delova ili bez pogovora nego se tolko morate preseravati? Njanjanja kako vas nije sramota njanjanja školarine stan pljuge njanjanja kako je srbija fuj njajnanja pretnje emigracijom za koje svakog zabole kurac...

ma pušite kurac bre.

I para vrti gde burgija neće, to je jedini aršin svugde, pa i ovde. Izvinte što vam rušim sneška dečice. Mislim...

Čuo za to, pitam se kakvu će to svrhu imati na Pravnom ?

Sem toga, ništa nije krivično delo dok te ne uhvate ;)

Ма ти ћеш веровАтно моћи да измолиш профана да ти дозволи да ископираш књигу, ако будеш пиздео како си сирома'човек и немаш 'леба да једеш. И неће те нико стартовати за то

ovo je moja drugarica i kao što vidite na slici, bavi se masiranjem studenata

http://www.radiodalmacija.hr/Portals/86/fotke_vijesti2008c/masturbacija_%C5%BEena.jpg

povoljno je, zainteresovani nek se jave na pvt
pozzzzzz

Ekološki inžinjering na šumarskom. Ove godine upisah.

Ијао, па ја те видех пре неки дан, али нисам био сигуран да си ти, лоло.

Иначе, позерски проевропски смер. :Д

Ја сам са Шумарског факултета, одсек шумарство (радничка класа). Волим струку, волим чизму, дрво, а посебно предмете Дендрологију и Фитоценологију и овом приликом поздрављам легендарног професора Рада Цвјетићанина!

Студенти су пичке!!1

Најгора сорта која само арчи буџет!

govna razmažena! MRŠ!!!

Slažem se sa gambijem

Студенти су пичкетине и није им то доста него још и 'оће пичке !

Najgora govna koja su govna od govana koja su proliv govana.

Спавају до два по поподне а онда иду да дркају у купатилу јер не могу да нађу девојку...

чему прозивке, пуцај на оне што студирају Шумарски-смер ладовина, и то...
Радим и студирам (за разлику од многих), а радио сам и једно време док сам био на буџету републике. И поносим се тиме!

УБР., слабо су заступљени људи са мог Факултета Организационих наука (ака. ФОНа) на Вукајлији; не форсирају креативност међу студенатима на ФОНу, ваљда.
Зајебано за уписати, факултет не толико тежак. Има пар зајебаних испита, од којих и ја вучем неке. Ја сам тренутно трећа година, на смеру "Управљање Квалитетом"; отприлике на пола пута да завршим...

E 'vako ljudovi, vidim sad da ova tema postoji, pa da i ja tu pritefterim jedan mali update koji se tiče moje studentske karijere.
Pravni fakultet sam batalio. Više je tu faktora bilo zašto sam ga batalio, o kojima ne bih sad mnogo da serem, uglavnom ne krivim nikog do sebe i možda to što sam išao linijom manjeg otpora i pogrešno procijenio svoje sklonosti i afinitete.

U julu prošle godine sam upisao filološki, smjer "Italijanski jezik i književnost i srpski jezik i književnost" Za sad mi ide odlično, hvala Bogu, ali ne bih ništa da unapred pričam, treba prvo skočiti pa reći hop. Uglavnom, ovaj mi se faks mnogo više dopada od prava, nastojaću do kraja da ga dovedem ozbiljno, i što prije to bolje. Sebe mnogo lakše pronalazim u toj priči oko jezika i književnosti nego u pravničkoj profesiji.

Za posao može biti malo cimanja, ali pokušaću i u toku studija nešto da ganjam u vezi toga, biće valjda nešto.

mrš stoko studentska

govna od prolivskih govana ko što reče jedan gore

da se vi školovani pitate...