Prijava

Sjogurtom, ili što bi rekli braća Crnogorci, śogurtom.

A ukus, uglavnom meso, sir...

Са месом је најбољи, ако нема месо може и сир. Јогурт се подразумева, никад нисам ни јео бурек без јогурта.

Ја највише волим с месом, од бурека са сиром се трипујем због длакурди. Једном сам нашла бруцу у пројици.

Што људе трипују длаке? Налетиш на длаку, извадиш и бациш. То је термички обрађена длака.
Ја баш волим здлакурдама-

Sprstima.

Што људе трипују длаке? Налетиш на длаку, извадиш и бациш. То је термички обрађена длака.
Ја баш волим здлакурдама-

Ne mogu da verujem. Onakav higijeničar, a dlake mu ič ne smićav!

Bolje da tripuju da l se stvarno meće sir u burek, zbog tih pubičnih dlaka. Al opet, i to je za ljude, mislim žene :)

Ne mogu da verujem. Onakav higijeničar, a dlake mu ič ne smićav!

Нема за које да смићав. Термичка обрада је кева, бре. Друга ствар би била да налетиш на длаку у... рецимо у сладоледу. Али и с тим може да се изађе на крај. Ја сам једном у еурокрему нашао длаку, па ништа. И то подужу, онако сам морао да је повучем лагано да је ивучем целу. А то је еурокрем, коме се баца цела тегла због једне длаке?

Бурек с ког не прељева мас' није бурек.

A možda si se prejebao, Bleke Hole. Možda je taj sir od mlijeka iz ženske sise, aj mu ga znaj.

Burek je s'm burek sa meso, ostalo su pite.

А то је еурокрем, коме се баца цела тегла због једне длаке?

Ušteda pre higijene! :)A ako nekoj domaćici dok razvija kore upadne veštački nokat, a?

Ušteda pre higijene! :)A ako nekoj domaćici dok razvija kore upadne veštački nokat, a?

Какво ти је то глупо питање, бре Енеггијо?
Не мож' да будеш домаћица и да имаш дугачки нокти, камоли вештачки надограђени. Не бива итш.

Само је сир хардкор. Све остало је фенсерај.

BUREK JE SA MESOM!

BOSANCI SE KUNU U TO!

JEBAJGA, NEMAMO KOSOVO DA NAM BUDE SRCE SRBIJE!

BUREK JE U SRCU SVIH BOSANACA I HERCEGOVACA!

A što se tiče vašeg trolovanja - nivo trećeg osnovne, možda malo jače. Nemači pojma, nja, nja, nja! ZA TROLOVANJE JE POTREBNO UMIJEĆE, NEMEŠ TROLOVAT NA VAKIM TEMAMA SPODOBOOOOO!

Pusa.
:)

Ако си мислио да је оно моје горе троловање, ја сам озбиљан. Од бурека са месом ми је мука, не волим млевено месо, и признајем само бурек са сиром, који је откидачина.

BUREK JE SA MESOM!

BOSANCI SE KUNU U TO!

JEBAJGA, NEMAMO KOSOVO DA NAM BUDE SRCE SRBIJE!

BUREK JE U SRCU SVIH BOSANACA I HERCEGOVACA!

Чо'ек зна материју :)

SA MESO A MOŽ I SA SIR AKO NEMA SA MESO!

aleksandarkg
С ПРСТИМА!

Hujo Smrad
Š' rukama!

Млата
С рукама.

Christine
s prsti.

Izzie
Sprsti.

Џафтара
Sprsti.

energija
Sprstima.

cornelije
са 2 прста

Аман!
(чест усклик у севдалинкама)

мене само занима, јел неко једе спрстима?

шомија више занима шта после радите с тим масним прстима?

О панталоне, а шта би друго?