Prijava

Jebi!
Ja sam imo priliku jednom sa docimerkom i nisam jer je bila skrndelj. I malo je falilo da umocim, ali nisam mogo. Nije me jednostavno privlacila. Posle mi bilo krivo.

I jeba l' je na kraju, bahile nijedan?

само ти купи кондоме, да не испадне да је бушила гуму и тако то.

Pa nema ga ceo dan, možda još jebe.

pu pu pu reme, pomjeri se s' mjesta....

Najveći problem je što mi je komšinica. Veoma blizu mene živi. Neću posle moći da je izbegavam.

E, jbg, ti skrndelji kad ih muneš 'oće to nekad ozbiljno da shvate. Znam jednu komšinicu. Jurila je lika posle i smarala ga, k'o da ju je zaprosio, pu, pu, da se maknem s' mesta. I ja sam pokušala na lep način da joj kažem da on neće ništa više, ali jebiga, morao je on sa njom grubo, potoke (suza) je lila. Ne znam, budi iskren i reci da bi ti nju pamprčio tako bez obaveza i kad ti oćeš, pošten dogovor, ako neće, bež' od nje. Ako 'oće, navali. Samo da te dalje ne smara, pa da moraš srce da joj slamaš.

Ne znam, budi iskren i reci da bi ti nju pamprčio tako bez obaveza i kad ti oćeš, pošten dogovor, ako neće, bež' od nje. Ako 'oće, navali. Samo da te dalje ne smara, pa da moraš srce da joj slamaš.

taj rad.
mada lako za slamanje srca, jebiga, mora se

Cisto da napisem nesto da posle lakse nadjem temu, mrzi me da kopam.

Ne igraj se sa ženskim srcem, jedno je. Igraj se sa sisama, ima ih dve.

mada lako za slamanje srca, jebiga, mora se

E, koji mi je ovo više put da se sas tebe složim? :)
Izgleda da to slamanje srca ide u paketu sa životom. Šta god da uradiš, srce slomiš. Tja. Samo neka on nju to sve lepo pita i čist račun-duga ljubav.

Mis'im da je gore kod muških skrndelja. Pošto kod muških imaš više kategorija, u zavisnosti od ''obdarenosti'' i izgleda, skrndelj bi bio baš, baš neki gabor, neki koji je u svakom smislu malen. I još mu ni faca nije za gledanje. Sad ove moje stalno tak'e sirote zavlače i ovi im svašta tamo rade (po kući) i nadaju se... Ja to ako išta probam na finjaka, ne valja, on misli da mi se đa. Rek'o bolje da budem fer i stavim mu do znanja da mi je akrep i u mraku, neg' da ga iskorišćavam... Samo biti fer, kaži šta 'oćeš, suprotna stranka se ne slaže, ne mora. Odeš lepo kulturno i savest ti mirna.
Ma, ni da je vaga u horoskopu. (stalno mi drugarica nabija na nos ta proseravanja da je vaga za mene najbolja)

Samo jedan život imam i ludo ga bacam....

pa je li maestralni jes jebo kad te nema ceo dan? Jel bio sex maraton a?

Јеби , само је нагузи и јеби је у чмар , неће јој сметати јер ионако није навикла да је јебу ..... и само згуза .......

Ахахахахахахахаха!

Ја мислим да ти више хоћеш да се искурчиш како можеш да јебеш увек.

jebes, i aupickumaterinu!!!

Maestro, izvadi li ga? Da nije, ne daj Boze, neka ninfomanka pa ti nije dala da vadis dva dana?

Jebo bi sve, pa makar i Kristinu.

Bio sam na radnoj akciji zadnjih nekoliko dana, pa me zato nije bilo. Odlucio sam, jebaću, ako mi dam pošto je priča dobila iznenadni zaplet, pošto je u medjuvremenu, našla alternativnu zamenu za moj kurac.

au tulume, al' si me spustio sad.
jesam skrndelj, al' ti ne dam. aha.
:)