Prijava

Mi plaćamo taj dinar, tj. 1000, za neke klime, neke slavine, a uopšte ne idemo u našu školu! lolollo

Nisi trebo da platiš, boli te kurčić. Samo na upisu kažeš da čekeš kevinu platu i da ćeš da doneseš. lololo
Dam im kurac!

A kao to je za neko osiguranje i neka sranja, ako se ide na ekskurziju, pa da ne bude problema i smaranja tad. Iskreno, zabole me.
E, da, naš'o ti Đoka neku knjigu, 'ko ti treba, i ima engleski, ako je isti. I vidi 'ko taj drug 'oće da kupi za drugu... :)
Haha, naš'o sam ono. Eno ti na Džankijevom profilu:

ГЛУП - ГЛУПЉИ - ВИКТОР ТРОИЦКИ

E oću. Ouaj, nemam knjige, a trebaju mi neke, treba mi za kod nekog Miljka. Pitaću ga ko oće, on mi reče da ga pitam.

Pitaj. Pa on baš reče da za kod Miljka ima knjigu.

Jesje, on traži knjigu, taman mi se ne devaše pare da kopiram. Neki slepac, samo ispituje devojke nešto, pedofajl pijani. lloloololo

Hahah, meni najviše treba čitanka kod one tvoje bivše, lol. I ne znam što nam Đuro traži knjigu kad nećemo da je otvorimo dvaput.

Pa on stalno traži knjigu konje jedan! Kao, kad dođe inspekcija, tako nešto.

Господе, ко ти је разредни? Ја сам трећа :)

Divno, je l to neki smer? lolo

Jes,kako ne.

Ja se vrn'o u školu, sve najbolje profesore mi zamenili.

ГЛУП - ГЛУПЉИ - ВИКТОР ТРОИЦКИ

Јебига, ово је нажалост истина..

Vidi ovde sve neke jake skole ja jadan napacen u poljoprivrednu u Banja Luci prehrambeni tehnicar 4 godina jos malo pa gotovooo
al zaboli me 2 dana praksa i to jos ponedeljak i utorak!! :D :D

2-1 Прве београдске гимназије, знам корнелија
школа јебе, све јебе, само не ја
историја је конза, а природни предмети ми иду на курац

Kolko nas je bre iz prve, u pičku materinu? Barem 5-6 po mojim dosadašnjim saznanjima. Ima i neodređeni broj posterdžija, ali oni nisu ljudi pa ih nećemo spominjati.

хујо, ти идеш са сандром, миром, христином, димијем мајом и осталим борчанцима лол?

Idem sa sandrom, edinom, vukom i hadnađem. I novakom, al' on je izdajnik , iš'o u školu na palasu.

Господе, ко ти је разредни? Ја сам трећа :)

Bojana Tijanić, matematičarka :)

Pre sam pisao na ovoj temi, evo me opet ali sad tražim savet.
Gledam jednu devojčicu iz odeljenja (ja sam prvi gimnazije) i mislim da je smuvam. Al do mene su doprele razne priče i saveti od drugova kako to nije pametno, te zbog koncentracije na času, te zbog toga što ćemo provesti 4 godine u istoj učionici, tako da bi u slučaju raskida ili neuspešnog muvanja morali da se gledamo sve do 2015... ja nemam pojma, aj mi recite nešto jer do sada nisam imao devojke iz samog odeljenja, već iz različitih razreda.

Generalno, mislim da nije pametno da imaš devojku iz odeljenja. Gledaćete se 4 godine gotovo sigurno, a budimo realni, ne verujem da sa 15-16 godina tražiš tolko dugu vezu. Kako god se rastali, posle raskida vam ne ginu neprijatnosti. Nije da sam imao devojku iz odeljenja, al' sam se ozbiljno palio na jednu pa sam dosta razmišljao o tome. Sad smo najbolji ortaci, prošlo me, i veruj mi, bolje mi je tako nego da se vako malo prisećam kako nam je bilo. Pre treće, četvrte godine ne preporučujem muvanje u okviru odeljenja.

P.S. Sa stavom da je devojčica a ne devojka neš' jebati.