Prijava

JEBEM i na decijoj temi!!!!357

neces jebati

Marko kobjasnijo. Ja nemam pojma koje predmete imam u trećoj. Znam da imam matiš i sociologiju.

Moj raspored k'o da su hiperaktivne simpanze sastavljale, koliko je nerealan.

Aj i ja da pišem malo u Murinjovu temu.
ESTŠ "Džoni Tesla", Kraljevo
Elektrotehničar elektronike
III-4
Srpski verovatno najgori, ne znam još za ove nove predmete...
Dalje još ne znam šta.
:*

Moj raspored k'o da su hiperaktivne simpanze sastavljale, koliko je nerealan.

A mi iz Kraljeva, tačnije moja škola zbog zemljotresa ide u 3 smene. Ja sam danas imao časove od 4h do pola osam. Dobijamo raspored danas za sutra već dinu dana.

мени уски ходници у школи, не могу да се ширим лајк а бос

Ronnin

Aj i ja da pišem malo u Murinjovu temu.
ESTŠ "Džoni Tesla", Kraljevo
Elektrotehničar elektronike
III-4

I ti iz KV-a? Da mi nisi ti možda neki brat od tetke, tako nešto? :))

Meni ponedeljkom 8 a utorkom 4 casa. Treniraju nas.... Odoh da gledam drugo poluvreme, vracam se da kobjasnim posle.

EKONOM BANDAZIRA RUKU, A VI KAKO OCETE.

I ti iz KV-a? Da mi nisi ti možda neki brat od tetke, tako nešto? :))

Ja mislim da si ti meni brat od ujka, al' ako ti kažeš da sam ti brat od tetke onda ok. :)
lol
Inače idem na mašinski fakultet u školu, moja će se oporavi sredinom otkoMBRAA lololo

Tesla u BG
elektrotehničar računara
I-6

Ja mislim da si ti meni brat od ujka, al' ako ti kažeš da sam ti brat od tetke onda ok. :)

Ajde napolje pichko?! Iziđi na neki čet.

Haha, fejzbučim!

мени уски ходници у школи, не могу да се ширим лајк а бос

:(

Mada sumnjam da ću tako nešto izvesti.

I ja isto, lololo
Šalim se, saću ti pročitam defke da vidim je l si ti za jezike il ne.

Ja cu na pravo, novinarstvo ili filoloski.

Boli te kara, Fili. Ja sam rešijo odavno dupišem u Nišu kurnalističku, al videćemo kako i šta. Znaš već, ima još da se razmišlja. Niš je jebiga najjeftiniji, pa zato ću tamo didem.

Boli te kara, Fili. Ja sam rešijo odavno dupišem u Nišu kurnalističku, al videćemo kako i šta. Znaš već, ima još da se razmišlja. Niš je jebiga najjeftiniji, pa zato ću tamo didem.

Pa ono, taj rad, ali ja imam buraza u Indijanapolisu tako da mogu i tamo da studiram.

земунска гимназија, не знам шта ћу, да сам знао, уписао бих стручну... трећа година

Dušane, tinejdžer može da bude i osmak, a može i mlađani student. Razumiješ? A i nikome ne jedee leba.