Prijava

Mlađani student brzo pređe 20 tako da njih ne računam a još samo fali i da osnovci otvore temi "Osnovci na Vukajliji" u tom slučaju bi obavezno trebalo da se otvori i tema "Jaslice na Vukajliji"

Pusti ih bre Budalo, vidiš kako su gnusni što mi imamo svoje teme. ;)
A i ja te iščita malo, imaš moju dozvolu da upišeš filozofski faks, šta si htela već. lololo

Dušane, aj mojne da si cinik, nikom ne jede leba tema, nemoj si taki. ;)

Filološka gimnazija, I-1, Jagodina...
Nije loše, ima da se radi u pičku materinu, ali to sam i očekivao, pičetine kol'ko 'oćeš...ftw

Dušane ne njajke ;)

Deseta beogradska gimnazija, opsti smer, I-1... ova 2 dana zajebancija, drustvo je kul, prve ocenice tek za 3 nedelje... ne znam zasto je Deseta na tako losem glasu, ovde je ekstra! Pricao mi je drug iz Devete kako im vec sada zakazuju kontrolne, vec ih pritiskaju... dok se Devetari znoje, Desetari lade jaja. E, da, razbili smo plocice poda u ucionici, kako, ne znam, znam da su pukle. Verovatno od jakog udarca nozice stola.

Medicinska, IV4 opšti, dakle maturantkinja, upisujem medicinu, ako sve bude kako treba.

Ovo važi za sve

Probajte na nekom takmičenju iz istorije,biosa,geosa,mate,srpskog da dogurate do republičkog, profe će imati strpljenja za vas, pomeraće vam kontrolni i biće malo blaži kod ocenjivanja. E sad ne znači za sve profe isto ali ako su korektni, biće tako. Ja sam bio prošle na istoriji, uzeo 2 mesto na republici i odlagali mi kontrolne i pitali me manje gradiva. Jeste da to nisam iskoristio jer sam budala ali potrudite se. Meni se reputacija promenila posle toga. ;)

Jebiga, znam da si ljubmoran sto idem u skolu prepunu picetine.

Jebiga, znam da si ljubmoran sto idem u skolu prepunu picetine.

Word.

Tehnicka skola Smederevo, mehanicar hidraulike i pneumatike, 4.75, trenutno najbolji u skoli jer nemamo nesto djake koje interesuje da uce, za dalje planiram da upisem za inspektora...

Ima nas dosta, a? Građevinska u Ns, V12, visokogradnja. Profesori za sad odlični, istoričar nam lud k'o pijani (ovaj naš) Električar. Prvi dan odmah 8 časova, to samo jedan dan, ostali dani po 7 časova. Urnisanje.

Значи, ЈЕДИНА Вишеградкса општа гимназија
II-1, прва смјена.
Волим све предмете и све професоре. Одличан сам ђак и волим да учим преко 5 сати дневно, то је моја прича.
ПРИМАТЕ ЛИ МЕ ?

Gimnazija puna pičetine naravno. Uvek bilo i ostaće :)

ljudi tehnicka je groblje sto se tice zenskih, hvala bogu pa je gimnazija 200 metara od nas...

Мени су све школе у једној згради, ш'а ћу кад нас је мало ;)

ljudi tehnicka je groblje sto se tice zenskih, hvala bogu pa je gimnazija 200 metara od nas...

Hahahahahahahaha, a u mojoj odnos između riba i momaka 50:50, samo nam se klošari mašinci guraju pored 100-200 metara, jebem ih glupave. O sunce ti, grešim pri kucanju, odoh da spavam, jebe me ustajanje u 6.

Vidi i deseta i zemunska,a devetara nigde? Ja 3. u devetoj,a Moronko 1. u sedmoj...