Prijava

Johnny Kurajber

A hvala ti što si me naučila da otvaram vlažne maramice ;))))

Pa ko će, ako neću ja! ;D
A dobro, meni si uvalio ove felerično otvorene, što će da presuše do sutra uveče :P

Pa ko će, ako neću ja! ;D
A dobro, meni si uvalio ove felerično otvorene, što će da presuše do sutra uveče :P

Da ljubavi ali nežnost, pogled i poljubac uz koji sam ti ih poklonio mora da se računaju :))))

Da ljubavi ali nežnost, pogled i poljubac uz koji sam ti ih poklonio mora da se računaju :))))

Naravno bejb!
Nećemo da spemujemo ovde. Za naše izlive nežnosti imamo temu "Jebanje"!

Duguješ mi kikiriki

Izraz koji koristi dete kada mu slon na kvarno, dok gleda negde u stranu, otme surlom kesicu sa kikirikijem

Alo debeli, duguješ mi kikiriki

kakvo kul šizenjeeee, evo da se i ja malo pridružim

DUGUJEŠ MI KOSU
kaže cura kad joj momak za vrijeme seksa pokida nadogradnju vrijednu 300 jevrića

Duguješ mi vreme

Česta misao jednog prosečnog poluosvešćenog ubice vremena, koju u sumornim časovima svoje dokolice upućuje samom sebi.

-Koja je danas godina?

Duguješ mi leteći tanjir

Izraz koji koristi svaki vanzemaljac kada pozajmi drugaru, takođe vanzemaljcu, leteći tanjir, a ovaj se katapultira iz njega malo pre udarca u asteroid, jer je vozio pijan.

- Pa šta uradi to kretenu?
- A jebiga vozio sam pijan.
- E duguješ mi leteći tanjir.

Duguješ mi zečeve

Izraz koji svi ljudi što vole zoološki vrt i zečeve govore Vuku Bojoviću, zato što ih nema više u vrtu, a došli su da vide baš njih

Posetioc zoološkog vrta: A izvinite gospodine Bojoviću gde su zečevi?
Vuk Bojović: Nema ih više. Sada ih gajimo ovde ali samo kao hranu drugim životinjama koje jedu zečeve.
Posetioc zoološkog vrta: Sram te bilo bradonja. Ja sam kupio kartu zbog njih. Duguješ mi zečeve.

Duguješ mi Koridor

Uzvik koji se upućuje Milutinu Mrkonjiću zato što palamudi sa koridorom već sto godina

- Milutine kada će koridor biti gotov?
- U sledećem mandatu.
- Neće biti sledećeg mandata debeli a ti nam duguješ koridor