Prijava

eno zovi onoj firstajl zmaja, viš' da mu ne odgovara fizikalisanje.

znaš li ti koliko je motorka teška? -.-

Vel'ka ili mala? :)

Pa naravno da je teška, nije to mikser, zato sam i rekla fizikalisanje, nemoj se odma' jediti.

Vel'ka ili mala? :)

ne radim ja sa malim alatkama hehe

ЛУКСОВ ГОЛФ ОПЕТ У ЈАЛАКУ ЗАВРШИО А ЊЕГА НЕМА САМО ДЕБЕЛИ ПАЦОВ СПАВА У ГЕПЕКУ, ЗАГРЛИО СВИЊСКУ ПЛЕЋКУ А СА РАДИЈА ГРУВАЈУ ЗВЕЗДЕ ГРАНДА 2004!

2 године како живим у овој селендри

'Oće bit prela za Uskrs ili Veliki petak?

bozice je,bozice je,pucaju prangije.

'Oće bit prela za Uskrs ili Veliki petak?

не знам, ал ја већ уштедио више пара и планирам неки генг бенг са лемајиним госпојицама

Pih, a ja se ponadala da prosetam nove strikane carapice sa ruzicama.

И'ешш у курац, како је ова тема добра, јебо је ћаћа луди који је направи!

Mislis Ćaća Džofri?

http://youtu.be/xSbrjREXrLo
SAMO ZA MOJU OMILJENU GOTIČARKU SA SAJTA

GLEDAM ŽENE IZ VUKAJLOVCA KROZ PROZOR KAD SE KUPU I SNIMAM MOBILNEM TELEFONEM ŠTO JE JEBAČ DIGO PIJANEM ENGLEZU U GUČI DOK JE TAJ SPAVO U BLATU. DRKAM NA SNIMKE KAD DOĐEM KUĆI

ZIMI NAMERNO SIPAM VODU PREKO BRNA DA SE SNAJKE KLIZAJU I PADAJU U REKA PA ISTRČAVAM IZ KUĆE DA IH IZVLAČIM ONAKO MOKRE I PROMRZLE UVODIM U KUĆU DA IH ZGREJEM UZ SMEDEREVAC KUVANOM RAKIŠTINOM I JOŠ SNEČIM XEXEXEXE

Је л', бре, Сунце ви јебем калајисано! Па што ова тема замрла?
Шта, сад сте се сви преселили у паланку па нисте више сељаци. Сад сте имате и Бус Плус и Београд на води, сад удишете смог јер нећете да будете више заостали и да дишете обичан сеоски ваздух.

Само се ви зајебавајте, 'оће село думре због вас, јербо 'ваки домаћини не могу да нађу домаћице. Па и Црномарковићи, Беломарковићи, Поп-Константиновићи, Хаџи Пешићи, Хаџи Продановићи и сви остали Драганићи нису Београђани одувек, већ имају претке из Богатића, Житорађе, Пепељевца, Русанде, Горевнице, Газивода, Поткоња, Љубије...

ВРАТИМО СЕЉАКЕ СЕЛИМА!

Trazim devojku od 18 do 35.Ozbiljan sam iskren nezan i osecajan.Volim da se druzim da putujem kolima svuda kad sam u mogucnosti.Molim sponzoruse cdi transe pedere da me zaobidjite takve saljem u blok smesta.Do sada samo neke zebancije.O meni visok sam 185ccm tezak 72kg.SAMO SRBIJA van ne zanima me pa makar ta spavala na parama.Ja trazim samo kod mene na selo.Vise zet u kucu ili sa decom me vise ne zanima uglavnom takve su me uvek prevarile i iskoristile.Nisam pusac ne kockam se,ne drogiram se i posten sam covek sa sela.Rodjen sam 09.06.1987 u BORU u 02.30h nocu.Bavim se stocarstvom i poljoprivredom.Imam solidne prihode od toga.Molim samo devojke i zene ostale koja vam je moja objava smesna da me zaobidjite.Nemoj te me vredjati ili svasta pisati sve cu lose komentare slati u blok.Izlazite mi neka.Ili neko ko ima (cerku,rodjaku)samo ozbiljna ponuda.,Ja zaista trazim brak ii srodnu dusu tako da znate mene ne zanima ko vas neki ili neke druzenje zezanje ili avanture.Nisam prevarant sa sela sam LAZNICA opstina zagubica 53km od BORA.Ja trazim od danas pa uvek samo kod mene na selo.Prednost samo neka koja voli prirodu zivotinje stoku i mene naravno i koja zeli naravno decu.Nemojte mi uopste vise slati zahteve ako niste neka ozbiljna pogledajte pazljivo objavu moju po svim grupama pa tek onda mi se javljajte.Paznja ne saljem ni dopune ni posnet.Dolazim svuda po citavoj srbiji kolima o svom trosku.Tako da sam bio jasan.O partneru:samo dolazi u obzir koja je namucena osecajna zeljna ljubavi i paznje samo takva dolazi u obzir i sa sela koja navikla da radi na poljoprivredi.Tatine ili cerkine maze od danas me vise ne zanimate.Samo siromasna dolazi u obzir koja ima puno brace.E da jedinice me ne zanimate uopste.Ne prihvatam devojku pusaca,stop cigarete i devojku ili zenu koja pije.Samo vrednu radnu i postenu koja isto takvog trazi ko mene.Isto takvu trazim sebi slicnu ko ja.Vise manekenke plavuse crnke brinete ne dolazi u obzir.Moze cak i romkinja ali da hoce doci na selo i da mi rodi decu.Nisam zenskaros niti pijanica.Da me to zanima nebih trazo sebi ni ovde a ni uzivo vec 6 godina srodnu dusu.Moj info VIBER ILI WATCAP +381621458165.