Prijava

У току неког бокс меча:"Удри га није ти жирант!"

Meni je najjače ono iz seoskog fudbala kad je napad pa se neko prodere DOMINIRAAAJ!!

A ovo mi je totalno zanimljiv fol. Mrsko mi prekucavati na našem, pa ću samo kopirati tekst:

At a recent U2 concert in Glasgow, Scotland, Bono asked the audience for total quiet.

Then, in the silence, he started to slowly clap his hands, once every few seconds. Holding the audience in total silence, he said into the microphone, “Every time I clap my hands, a child in Africa dies.”

From the front of the crowd a voice with a broad Scottish accent pierced the quiet …

“Well, fuckin stop doin it then, ya evil bastard!”

''To, Dado (Polumenta) Srbine!''

Данас, у клаџи, уплаћујем тикет, уживо идe тенис, Берер - Сепи, лик ставља 2000 кинти да Сепи узима гем. Сепи губи гем, а овај ће : Сепнем ти га мајци тој ненормалној, доћи ћу код тебе у Шпанију и јебаћу ти матер ако ми не даш паре за школарину ! ( иначе Сепи је из Италије :) )

А ортак и ја кома !

Сепи је Немац. Само живи у Италији.

Комши једном, лудом Босанцу, рикно ћале, јебига матор био. И сад они њега сарањују, спуштају ковчег, а баба нарикача оплете над сандуком: поздрави ми овога, поздрави онога.. А комша попизди и викне: Ало ба, па није мој бабо крт'ца! А сарана кома!

Ima takvih situacija mali milion,pokusacu da izbacim najbolje...:D
Situacija na fakultetu gde neki lik pita kolegu gde moze da kupi molbu za smanjenje skolarine (pritom je to na faksu kod nas izvodljivo u skriptarnici i nigde vise),a lik iz x reda se dere (posto je ovaj bio malo glasniji pa je remetio radnu atmosferu):"Na zalenjaku,picka ti materina!"Ja sam samo prekrio nos i usta majicom ,uhvatio se za stomak i zavukao glavu pod klupu...:D

На ДИФу у Никшићу, шетао декан Бјелица, имао предавање и тако шеткао он поред клупа, и каже ''Идем ја, иде коњ иза мене.'' и неко из последњих клупа викне ''Значи иду два коња.''
Свиђа ми се што је положио нешто у наредних пар година...

Написао сам дефку о томе, обрт сељачке форе, нпр приђеш ђевојки онако као да је муваш, али ти је досадно и... Копираћу примјер

А: Је ли бољело?
Б: Шта?
А: Кад си пала са неба?
Б: Хихихи а што?
А: Па нешто ти нос улупљен к'о да си пала тачно на њега.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
А: Је ли ти тата терориста?
Б: Није, сељаку, што?
А: Значи кантер је, хах, пичка распала...

Ето тако.

А: Је ли ти тата терориста?
Б: Није, сељаку, што?
А: Значи кантер је, хах, пичка распала...

ovo sam vidjo u onu temu udvaranje kurac palac, umro sam jebeno!

nego,
bio ispit iz knjizenvosti, i odgovara se usmeno i sistem je takav da dvoje koji treba d'ogovraju sjede u prvoj klupi ispred profesora.
izasli jedan lik i jedna cura, i vukli oni pitanja. posle 5-6 minuta kao pripreme, ona krene da odgovara, bilo o nekom piscu, Valter Skot valjda, sta znam, i prica ona, kad je zaustavi profesorica i pita je sta je napisao sve VS, ona nabroja nekoliko knjiga, prof je onda pita je li procitala nesto, i ova poce da mulja nesto, kao nisam bas sve, neke jesam ovo ono, i profesorica onako iznervirano "Pa dobro, nego sta ste citali?" tad lik pored, koji je cutao sve vrijeme upada "Stari i novi zavet, sveto pismo, Nostradamusa, Tarabice, Kule strazara, Zodijak, sta nisam cito!?"
dovoljno je reci da jos uvjek nije polozio lolo

http://www.youtube.com/watch?v=meriPdXK12A