Besplatni savjeti

  1. Šta god da te muči, bilo to pitanje tipa "Da l' prvo da serem ili da jedem?" ili "Popušit' mu ga na prvi izlazak, ili mu reć' da mu je mali, i da bi pušenje njega bila uvreda za moju usnu duplju?".

    Traže se ljudi za davanje dobro, namjernih savjeta. Ja ih biram, vi postavljate pitanja, a oni odgovaraju. Kad ih izaberem, oni će bit' dopisani na ovaj post, i moć' ćete ako budete ćeli da birate kome da postavite pitanje, na koje primalac pitanja, naravno, ne mora da odgovori. Davaoci savjeta, javite se za baš nezahvalni posa'.

    Davaoci savjeta:
    http://vukajlija.com/recnik/autori/5078
    http://vukajlija.com/recnik/autori/12508
    http://vukajlija.com/recnik/autori/6195

    Vukašin je dobio posa', njega smarajte ako nemate što da radite.
    Evo i Samhain je tu, samo je malo banovan pa ne znam kad će moć' da odgovori na pitanja postavljena njemu.

  2. Mogu ja?
    Jeste da delujem neozbiljno,ali kada mi se neko ozbiljno obrati i ja postajem ozbiljna.:D

  3. Evo,šta da radim kad mi se jede u ponoć,a kažu da tad nije zdravo?:)

  4. Stara arapska poslovica:
    Dorucak pojedi sam,rucak deli s prijateljima,veceru daj dusmanima.

  5. Znam.
    Ali jednom se živi:)

  6. Rokejnđel, zamalo da ti dam posa', ali pošto dijeliš savjete od drugih naroda a ne iz svoje glave, sve su šanse da ga ne dobiješ (posa', ne ono perverznakinjo!).

    Hipnosu, zajebi njen savjet, sačekaj da uposlim neko stručno lice da ti da odgovor.

  7. Savet za tebe mesjo:NE MESAJ MI SE U POSAO!!!:D:D:D:D

  8. Ne idi golim turom međ' pijane Turke.

    Evo narodne umotvorine od moje prababe...

  9. Rokejnđel, ja su u svoj posa' ne miješam, a ne u tuđi.

    Sonoftumarou, jou bre, čekamo savjetodavce i pitatelje, do tad tišina.

  10. ocu ja da dobijem posao

  11. A po kojim kriterijumima biraš, Mešja :)? Nešto mi se čini da ćeš jebati zaposlene baš kao i svaki poslodavac :))

  12. Vule, dobio si ga.

    Euglena, moram povremeno, da se ne opušte previše. :)

  13. Hvala gazda :)

    A kolika je plata, ako je uopste ima, ili je rad volonterski? :)

  14. Vukašine, ti reče da vjeruješ u Boga, tako da, Bog će ti platit'. :)

  15. Jel' plaća u devizima ?

  16. Ne no u djevicama.

  17. Ако неком треба неки савет у вези покера, рулета и тако тога тј. уопште у вези клађења и коцкања, ту сам ја. Наравно ако добијем пос'о.

  18. treba meni ako znaš nekog ko dobro igra tablić, da se kockamo
    ozbiljna sam, majke mi

  19. Не знам да ли смем да одг пошто нисам још добио пос'о али ајде ризиковаћу. И ја сам мислио да ће бити озбиљнија питања, мислим ипак су таблићи геј игра и ту се не баца велики кеш. Ако већ 'оћеш ту сам ја, ако треба неког да пељешим у таблићима онда то нека будеш ти. И мораш рећи кол'ко си спремна пара да уложиш и одакле си, да би мог'о да ти кажем кога све ту има и на која места да одеш.

  20. pošalji mi pvt gde se nalaziš pa se dogovaramo
    nije pederska igra

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.