Prijava

Дакле, сведоци смо масовне популаризације дефиниција/вицева које рокају омладинци са друштвене мреже и сви ми добро знамо да им на Вуки НИЈЕ МЕСТО! Али, деца к'о деца, воледу да буду ''ин'' и да им се лајкују дефиниције, те зато пишу вицеве. Соу, мај поинт из: КАКО ДА СЕ ИЗБОРИМО СА ТИМ ?! Мој предлог је да свако ко угледа виц остави прост, али јебитачан коментар типа: ''СТОП ВИЦЕВИМА НА ВУКАЈЛИЈИ'' или тако нешто. Што више коментара тог типа на таквој дефиницији, аутор исте ће боље да укапира да то није субјективно мишљење једног, већ мишљење већине аутора овде. Један по један, одустајаће од вицева и сличних глупости. Нама ситница, модовима мање посла, квалитет на вишем нивоу. Шта кажете, цењени чланови?

Ne preferiram upotrebu ovog izraza, ali u ovom slučaju je to krajnje opravdano:
BLAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH!

Има већ оваква тема.

Има већ оваква тема.

Нисам видео, али сведјено, као да је битно у овом часу када нам нападају Вукајлију? Хоћеш ли сад тражити линк за тему или пљувати фејзаџију и његов трули виц? лоло

BLAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH!

lollololololololololo kostić spemuje, Đimi banuj!

Мислим да је добра идеја, што да не?

Дабоме да је добра, само требамо да је ширимо и представимо ширим народним масама!

http://vukajlija.com/sta-nas-ne-ubije-to-nas-ojaca/456708#comment_1467390 Укапирали смо фору! ФАК ЈЕА! Сад само наставити са повраћањем по дефиницијама! ЖИВЕО КАИЗЕН, ЖИВЕЛА ВУКАЈЛИЈА !

Мислим да је добра идеја, што да не?

aminujem, samo ne kaps lokom, molim vas. :)

А можемо ли онако народски да напљујемо тог аутора, чисто да му у животу не падне да се врати на сајт, ммм? Капирам да је то делотворније.
А Луло, ти хејт да нам скидаш. Буди Косовка девојка. :)

aaaaa, neee to. to smo se dogovorili da ne radimo bre.
još ću i stićka nagovoriti da vam ne skida hejt. :)

Ovaj u drugom postu nema pojma, čovek lupa gluposti.
Elem, ne bi bilo loše da ovo zaživi. :)

Lulabi ne otvaraj mrtve teme... Banuju za to :D

Целивај нас Луло, што си так'а? :) Колико год био фин према мајмуну, мајмун ће и даље остати мајмун, тако да не вреди да ми овде васпитавамо придошлице.

Па и дресери туку животиње, не уче их лепим речима. :)

е да заживи курац сад, кад си модератор, па 'оћеш да ти олакшавамо :Д
саћу у зинат да подржавам вицОве. е. плус!

Mislim da je super ideja.
Ali, potrebna je saradnja moderatora koji će viceve-definicije npr. postaviti ovde, sačekati da isprozivamo tu "defku", a onda je obrisati.

Ovaj u drugom postu nema pojma, čovek lupa gluposti.

printskrin odma!!

elem stefi, aj na druge teme, vrtimo se samo po istima.

тако да не вреди да ми овде васпитавамо придошлице.

u biblijskom sam fazonu, ako možemo bar jednog izvesti na pravi put konstruktivnim komentarom - vrijedi.

pa će pasti i celiv. :)

sačekati da isprozivamo

лолоолло

Да је Ноје узео кишобран да се заштити од једне капи воде, уместо што је направио барку, сви би се подавили. Ја сам више у фазону Боја на Косову, заштитимо 'ришћанство, од неверника. :)