Prijava

Jahaha
Sjajno
Elem, kapiram da je neki vladar nekad izmislio veru da bi oko nečega mogao da drži masu i kontroliše
Kasnije i da ratuje u pokupi zlato drugoj veri

Можда је ултра ретардирано али размишљам понекад шта би се догодило ако би људи еволуирали до те мере да изгубе физичку егзистенцију, да се потпуно лише тела као непотребног и егзистирају као силе, раде снагом мисли и идеја. Да ли бисмо онда постали богови?

Potpuno je retardirano

Kako misli bez tela druze o cemu ti to?

@Boh haha pa to, bas tako

Pa za par milijardi godina ćemo morati nešto smisliti, sudaraće se galaksije, jbg.

Moraćemo da smislimo kako da se reprodukujemo kroz našu auru, energiju, jer to je ta ah da energija kojom prosto zračimo.

Na koncertima Van Goga postoji ta energija mozda je u tu tajna skrivena

Nisi ti bio na koncertu Galije!

Ne mogu i neću
Da te volim
Vjero nevjero

Virujen u te
s tobom zivin lipo

Sledeci ko napise da je sajt nekad bio dobar super ultra mega giga a sad je nesuper neultra nemega negiga nek mi se napase jaja pa pogledaj samo kaf se ovako ozivi neka tema kolko su ljudi imali retardirane stavove i izjave pa ovakve su bukvalno maltretirali su skolama jebem ti i kad sam se registrovao ovde

Danasnje su maltretirali mnogo vise.

Najjača je energija u mojim gaćama.

За све оне које псују Бога и веру за све лоше што се дешава, знајте да постоји и онај други који спрема сво зло на овом свету , не каже се џабе , вечна борба између добра и зла

Pa za njegov spas treba da se molimo, o čemu ja pričam jebem mu boga.

????? ниђе везе

Ja mislim da su veći problem ovi što (straho)poštuju Boga. Pogledajte samo u kakvim uslovima vam djeca odrastaju. Po meni je veći grijeh kad maloljetno čeljade oskudijeva nego što neko pcuje omnipotentno biće po čijem liku smo napravljeni pa nas zato ima svakakvih.

@priplodni bik:
https://vukajlija.com/forum/teme/3335-vjera?strana=21#post_3938962

Meśja - tačno to. Bogobojažljivost je jedna od najružnijih ljudskih osobina.