Prijava

E moj Mujo, ja sam tako nedelju dana držao na 666 definicija :)

Nisam rekao, ali da ponovim :D
Verovanje, spominjanje i veličanje Lukavog je davanje snage bogobojažljivosti. Nema većeg trola od one "najveći trik Đavola je kada ubedi ljude da ne postoji".

Ænema ænema...
I to je glupost, kao crkva se ogradjuje od odgovornosti za tebe pred Bogom, pa bravo, to baš daje primer bezuslovne ljubavi.

Бога се наравно не треба плашити , али треба поштовати , мсм ја као верник бар тако мислим за вас нзм :)

Ako bog postoji, onda dokažite da postoji.

ајде ви што некропостујете лепо дугме одјава
имате на редитима 4ченовима и осталим срањима овакве теме па се сукљајте тамо

Ako bog postoji, onda dokažite da postoji.

gde ces veci dokaz od zivota

Bilo gde brt samo ti kaži gde ti odgovara ali obavezno mi ga dostavi

jos samo kad bi ovaj svet funkcionisao tako.to kao kad se neko pita- ako bog postoji kako onda da se desavaju ovako lose stvari.deje on da spreci to.nema ga.znaci ne postoji.hehe
imaju predstavu o bogu kao o nekom superheroju.ili misle da ako bog postoji onda treba da zivimo kao u bajci

ови који траже доказе су кретени не јер су атеисти муслимани шта год него зато што су аматери или тролери

Prizivaš Industriala ovom pričom Labo, a mogao bi i Šmo solidno da se mačuje s tobom na tu temu pazi se

елем, сатанистичка црква она призната и то подржала украјину хахахаа

imao sam gomilu dokaza da bog postoji ali sam ih pozaboravljao...

Ajmo ima još dva sata do konjušara.

Labokv dakle vi tvrdite da bog postoji, ali isto tako prihvatate da on ne može da spreči loše stvari da se dešavaju? Znači ako nešto ne može da uradi, onda on po definiciji stvari prestaje da bude svemoguć, a u bibliji lepo kažu da je svemoguć. Dolazimo do prvih nesuglasica i kontradiktornosti. Ako vi kao vernik tvrdite da bog nije svemoguć, vaše tvrdnje se kose sa dogmom vaše vere, a tako nešto nije dozvoljeno da biste se smatrali vernikom. Dakle opredelite se, ili je svemoguć, i prihvatate bespogovorno i neizostavno sve što je zapisano u starom i novom zavjetu, ili nije svemoguć, čime ga se odričete i prestajete da budete vernik i osuđujete sebe na pakao.

Moj bog ima plave oči
Moj bog je protiv kraljeva noći
Da letim ko drugi tražim pravo
Sklopiću ruke i misliti plavo

ладно сте игнорисали моју објаву о сатанистичкој цркви да би ушли у причу којој нема краја јебем вас

pa kao prvo stvorio je svet, prema tome ne moze da se kaze kako on ne moze da spreci lose stvari.a sto bi ga sprecavao kad ga ljudi uglavnom sami sebi prave.neke kulture recimo smrt prihvataju bez nekog potresanja a imamo i ove koji se ubijaju zbog lajkova.mozda nekad reaguje, spreci nesto, ali sigurno nije u fazonu da vodi racuna o svakom mentosu na planeti.ko zna kako to funkcionira deluje da je mnogo komplikovano