Prijava

ko nije do sada igrao predlazem portal2 kao obavezna lektira, konacno sam presao ballad of gay tonny- cimer me smara da igram gta gej edisn lol

Има ли овде неких такмичарских РТС играча?:(

Most Wanted prešo mali milion puta, najviše mi se sviđo od svih NFS igrica. RTS sam igrao samo malo, brzo mi dosade, ništa posebno se nisam zagrejao za ni jednu. A Portal 2 ću da probam obavezno.

Limbo i Braid.
Obe 2D platformske i obe jebu!

Jaoooooooooooo, Oću i ja Limbo, al ne radi mi na lap topu, nemam pixel shader 3.0, a nemam drugi komp ovde gde studiram :-((

Ako voliš te 2D platforme, probaj Machinarium, i on je mnogo dobar.

Trenutno ne igram ništa. Igrice me totalno smorile. Stavio sam da skidam Super Meat Boy, a možda posle budem skinuo Portal 2 pošto ovde svi kažu da je ekstra, mada će mene verovatno da smori.

Krckam već mesecima Sacred 2 natenane dok ne izađe Diablo 3. Odigram i neki CoD online kad se uželim.

Igram samo kolo na prelima. Preldžija.

Tropikanišem 4. Kul je gejmarica za ubijanje sekundi, minuta i svetlosnih godina. Spičite jednu misiju dnevno, traje vam oko 1h. Za one koji ne znaju, u pitanju je neka fora pravljenja svog ostrva gde ste vi predsednik. Tipa Sims, samo što umesto šporeta kupujete bolnicu.

A oni što gunđaju goramo - Obavezno Portal 1 i 2 i limbo.

Ништа тренутно, али играм цс и рајс оф нејшнс голд едишн :)

Maunt end blejd vorbend,do skoro sam igrao earth special forces, al reinstaridoh komp, pa ne mogu da nadjem da downloadujem...i jos igram PES 10...

E, da. I ja tropikanišem 4!
Igrica je predobra, jedini je problem što mi se lap-top pregreje posle 2-3 sata i ugasi se sam od sebe, što verovatno nije dobro ni poželjno.

Warhammer 40,000 Space Marine - dobra za ubijanje vremena, uletiš u bulumentu orkova i samo vitlaš mačem koji je uz to i motorna testera!
Bloodline Champions - nešto kao DotA, probajte, ništa ne košta.
Call of Juarez Cartel - razočaravajući nastavak western franšize smešten u moderno doba.

Igrica je predobra, jedini je problem što mi se lap-top pregreje posle 2-3 sata i ugasi se sam od sebe, što verovatno nije dobro ni poželjno.

Vec sam naveo taj problem u temi "Kvarovi na racunaru". Treba samo da ga ocistis. Ako nemas garanciju, otvori i samo izduvaj prasinu koja se zaglavi tamo gde treba da izlazi vazduh od kulera. Ako ti je pod garancijom, nosi u servis, ako otvoris laptop gubis garanciju.

Pišem Uz Vetar
E, da. I ja tropikanišem 4!
Igrica je predobra, jedini je problem što mi se lap-top pregreje posle 2-3 sata i ugasi se sam od sebe, što verovatno nije dobro ni poželjno.

I meni se greje lapurda kad pikam posle nekog vremena, ali mi se ne ugasi.
http://vukajlija.com/forum/teme/32466-hladnjak-za-lap-top#post_1549866
Moj predlog.

http://www.itsvet.com/proizvod/sweex-ds021/comp_comp_cooler/101/1009

Moj predlog.

Ma znam, uzimam uskoro :)

Ovaj Sweex ti je kul, a nije ni preskup. Ima 2 kulera i ošini. Jedino, ako ga, kao ja, koristiš u krilima, zakačuje ti odeću, pa moraš da peglaš prvo.

E da nije samo Portal odlican. Zapravo svaka Valveova igrica jebe.
Sve od Half - Life koji je star vise od deset godina, a koji se i dalje igra preko, Left for Dead-a i Team Fortressa pa do Portala koji objasnjava. Nadam se da ce Dota 2 da nastavi tradiciju. Prave igrice 10 godina, ali kad je naprave, SABIJE. U neku ruku kao Blizard.