Prijava

Еее, фифа сад боља.

Еее, фифа сад боља.

To sam čuo od mnogih, al' nikad neću da pređem na FIFU, PES DO SMRTI!!!!!!!!!!!!!

Ma pes je najjači
nije ti ono totalni demo, ima 72 tima

Ма боли ме курац да ли имају два клуба или 102, мене интересује хоће ли бити игривија пуна верзија. Овај демо што сам игро је го курац. Игра спора у пичку материну, не мош направиш нормалну акцију. Све се своди на пас у простор, другачије не мош даш гол.

Svaki demo koji sam igrao je bio lošiji od originala.

Надам се да ће урадити нешто. Ако не ураде, ПЕС ће на мом компу трајати једну утакмицу, после тога ће бити избрисан за вијек вијекова.

Polako dok se uigraš malo, ne može odma sve. Na pes-u je fora da možeš da pustiš loptu bilo gde i kojom jačinom hoćeš, a ne da bude ona fora ma ne njemu! :)

Ma vrati šesticu i miran si, samo nađi pečove...

Знам ја то, само што играчи превише споро реагују. Ја сам навикао на брзе пасове. То је мој стил игре.

Ma vrati šesticu i miran si, samo nađi pečove...

lol +1

Ja i dan danas kad odem kod drugara koji ima sonu kec igram ISS 1, najjača igra, lolollololo

пес 13 демо је спор к'о курац, то потписујем, међутим намести се оно њесра на +2 и игриво је
фифа је добра, ал' ме традиција везује за пес

Ja sam rekao PES DO SMRTI !!!!

Fifa je mnogo našminkana i previše se lako igra, svaki igrač vodi loptu ko da je mesi, a najjači su oni šutevi bombe koji i idu u rašlje a golman ih brani u 9 od 10 pokušaja. Otprilike kao onaj film Kung fu fudbaleri, taj stepen realnosti.

http://thepiratebay.se/torrent/7649415/PES_2013___crack_(RELOADED)
Мојне се зајебете да скидате ово, фејк је.

e igram neku I'm Alive, al to ono, kad mi baš dosadno a i u stisci sam s vremenom. zanimljiv pristup igranju, ima neku draž sigrica hihih.
Guglajte.

Izasao je Krek za PES 2013.