Prijava

Данкан Фергусон

Кад тестеришу Стиловком дете од 2 године... Много гадно звучи, јбт... Не померио се с места.
pre 8 minuta


Warner von Latinsche

Па до кости кад дође ију наопако!
pre 7 minuta


gamby

e kontam, i meni to uvek bude gadno, naci koi fuj

Начи, браћеле, Проћеле тај неки радуљица.

Звук врата од собе која се отварају док га пожртвовано дрвим на прескрнаву порњаву.

To malo poprckujete?

Ma jok. Ja samo ne kontam ko svršava na ove sinovčeve kursadžijske izvale zarobljene u ćilibaru kenozoičkih fora i fazona:))

Kad izvadis mochugu iz rc brzinom,neverovatno a brabonjci padnu na parket zbog vakuuma rca

D Zvajz ne lupaj, čovek objašnjava na više nivoa!

Звук врата од собе која се отварају док га пожртвовано дрвим на прескрнаву порњаву.

TO! lolo

Звук врата од собе која се отварају док га пожртвовано дрвим на прескрнаву порњаву.

ubedljivo
D Zvajz
Jon Lajoie-a niko da mi ne dira. Covek je doktor pa je doktor, sto se vidi u dole navedenom:
http://www.youtube.com/watch?v=839DO8-0cY8

Mrzim čuti one male brusilice, kod zubara, jebeno odurno.

Nemam ja protiv njega ništa, lik je genije i to stoji. Ali ova muzika u pozadini mi je jednostavno bolna. A Jon je jedan od najvećih kraljeva na jutjubu, nema šta.

zvuk eksplozije kasetne bombe na 200m udaljenosti.

Saund of klanja jareta...brrr,kao dete da kolju jebote,što ne znači da sam čuo kako zvuči kad se kolje dete lolol

Saund of klanja jareta...brrr,kao dete da kolju jebote

Jes vala, ako to čuješ izgubiš apetit za jaretinu, eto bar na nedelju dana.

Glas profesorke srpskog, najogavniji i najiritantniji glas koji sam ikada čula. A što je najgore, usta ne zatvara >.<
Inače škripanje nečim metalnim po staklu, ništa gore...