Prijava

Ovo je tema iskljucivo namenjena za jutarnje aktivnosti od 00-12h.Na ovoj temi mozete clanovima pozeleti dobro jutro,pozvati komsiju na jutarnju kaficu,napisati zaduzenja za danas i vase planove,kako se osecate,kako ste se probudili,ukratko sta ste sanjali...
Dobro jutro Vukajlijo!

debeo juTur sexy cveticu kakvu kaficu volis!
Sanjao sam... ustvari previse je bolesno da bi pricao to ovde 18+ je.

Volim gorku tursku kafu,a moze i 3 u jedan.
Slobodno ispricaj svoj san.:D

Kako da sanjam, kad nikad ne spavam?

Dobro.Onda ispricaj kako ti se cini ovo jutro?

Dobro jutro, evo ustao u pola devet legao u pola četiri. Gledam na svet kao što zombi gleda kako mu komunalno preduzeće ruši grobnicu...

Ujutru mi sva krv pođe u nispe, jer se ukrutki ka' da je pio viagre i droge cijelu noć, pa mi ništa krvi ne ostane u mozak, tako da od mene ujutru nećete ni "A" viđet' na ovu temu.

Ко хоће да дође на кафу код севаста у то доба нека се јави на пвт, добро дошао је)(()()=)()=(

Ja idem ujutro na posao ali eto blejim ovde s vama.Ostanite uz Vukajliju i dobro vam jutro!

Krčka se kačamak, još se nisam probudio, jer tek treba da legnem - koristim studentski luksuz haosa vremena i planova; možda nije zdravo, ali je još malo pa nema više.

U tom duhu: ne zaboravljajte prednosti apsolventizma!

E vidite ja sam ustao u pola cetiri i otiso u brnik da secem drva.Vratio sam se malopre i najeo ko stoka po drugi put od kad sam ustao.Jos jedno sat,dva pa idem u teretanu..........

Dobro jutro!Od danasnjeg datuma pa nadalje cete me vidjati u jutarnjem terminu u jutarnjoj invaziji na forum.:D

Dobar jutar zelim!

L@ki sece drva?! Prvi put cujem za bildera koji hoce da svoju snagu upotrebi za nesto korisno! Svi bilderi koje ja poznajem smatraju da im je ispod casti raditi bilo kakav fizicki posao koji ima neku svrhu, jer misici su za pokazivanje na plazi i bazenu a ne za rad. + Za cepanje drva, to je najbolja vezba za kicmeni stub, nema te sprave u teretani koja moze zameniti sekiru.

Dobro jutro MR. Vukajlijo, owaj nowi izgled je ODLICAN!+

Prijatno neko jutro! Sve je zeleno! Jeeeeee :))

Meni je sve plavo i tamno zelenkasto...

e izgleda da ima neki bag, ne mogu da vidim druge strane foruma osim ove prve. inace, sajt izgleda odlicno

Ne znam kako je ovaj sajt izgledao pre,ali ja se u ovoj sadasnjoj verziji ne snalazim bas najbolje...:(