Prijava

Il' cimerka

Al' ozbiljno, dva "ortaka" su me ispalila juce, 15 dana pred pocetak predavanja, a moram negde ziveti. Dakle, il' mi je potreban cimer, il' dva, tri, cetiri, ili neko ko ima stan a njemu je potreban cimer. Pol nije bitan. U prvom slucaju, stan je nadjen.

EDIT: U pitanju je Beograd, u silnoj zurbi zaboravih da napisem. U prvom slucaju, imam nadjen stan na Vozdovcu (a to moze i da se promeni), u drugom, nije ni bitno.

Mnogo mi je hitno, previse.

Hvala unapred.

Ев' и од мене, мада Вождовац ми у пм далеко. Ај ако те не мрзи опиши ми гајбу на пвт

Aj copy-paste tog opisa i meni na pvt. Imam ortaka što traži gajbu, miran i pristojan lik, ne puši, ne sme da pije i nema običaj da dovlači indijance.

Evo vam ovde, a i na pvt:

Stan nije toliko bitan. xD
Mislim, moze uvek da se nadje drugaciji, ali ovaj trenutno ima cetrdesetak kvadrata, pored vozdovackog groblja je (xD) iiii u zgradi, nema puno toga da se kaze, ali sam skroz fleksibilan sto se lokacije tice, vazno je da cimera nadjem, onda ide laganije. Javljao mi se neki lik iz GMa, ali moze i troje, np.

Imam ortaka što traži gajbu, miran i pristojan lik, ne puši, ne sme da pije i nema običaj da dovlači indijance.

Kome još treba 'vakav cimer? :-D

Kolko para, to ti napomeni.

Kome još treba 'vakav cimer? :-D

Htedoh da napisem, ali rekoh necu da serem po temi.

Para DO 150+ troskovi. Dakle, za dvojicu bi to maksimalno iznosilo 300 + infostan/struja, ali moze i bilo bi pozeljno da ne izlazi bas toliko. xd

Imam ortaka što traži gajbu, miran i pristojan lik, ne puši, ne sme da pije i nema običaj da dovlači indijance.

пих, каки је то човек :)

@Filozof Taj mora da ubija na spavanju.... :D

Našao sam stan i cimera zajedno, hvala svima.

jel to marvellous? :D

Jok, drugovi sa farmacije.