Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Izbrisa Kostic defku a nisam mu stigo dati minus

  2. Модераторе Чрчо, зар није боље да сте метнули неког другог место овог што се предао? :(
    Зашто сте зли? Знам да вам је то у опису радног места, ал могли сте сад макар да направите изузетак. :)

  3. Линкуј децхко.

  4. Ћрћо, ш'а с' то спемовала :)

  5. Зна Мурињо
    Модераторе Чрчо, зар није боље да сте метнули неког другог место овог што се предао? :(
    Зашто сте зли? Знам да вам је то у опису радног места, ал могли сте сад макар да направите изузетак. :)

    Nismo mi zli nego ste vi mahom neogdovorni i odjavite ili se ne pojavite kad vec prodje vas termin za kacenje i prodje vas dan za postavljanje. Onda je diskvalifikacija i ajd zdravo nije fer prema drugom coveku koji je napisao definiciju i ceka.

    Somi mozda na prolece, nema vise repa necemo se ponavljati.

  6. Jebem mu mater brišite komentar od uxxa91.

  7. Cestitke subfocusu. Marcipan je bila dobra takodje.
    Ubacicu kasnije rezultate :)

  8. http://img40.imageshack.us/img40/1599/wdfvwdvwdv.png

    Janpi nije bio na sajtu već tri dana, šta se dešava ako on ne dođe? Da ja pišem svejedno?

  9. Izvini azza.
    Ako se ne pojavi do kraja vaseg takmicarskog dana (do ponoci) diskvalifikovan je i ti ides dalje, ne moras da pises.

  10. Al čekaj, mogu ja da napišem svejedno, čisto da vide ljudi, i da čujem da l valja?

  11. Dobar ovaj fazon. Nije mi protivnik došao ali ću ja svejedno napisati defku da nakupim pluseve lolo

  12. ухухуухуу , добро сви знају да је моја и да нема такмичарски карактер па их боли курац :) , али чини ми се да са овим не бих прошао сигурно О.О

  13. Кад почиње куп беше? Је л' десетог?

  14. Črčo ja ću svoju drugu defku da postavim oko 22h, fala još jednom na dozvoli za definisanje mwax lolo

  15. 10. :)
    zreb 8.10. oko 20h
    prenosi rts 2 i B92 i arena 1 :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.