Prijava

(sat: http://tiny.cc/a09ya)

ТЕМА ЗА ИНФОРМАЦИЈЕ:

http://vukajlija.com/forum/teme/33945-vukajlija-kup-oktobar-2011-informacije

Тражили сте, добили сте! :)

Како се завршио онај први куп, распитивали сте се кад ће опет, и ево. Главне ствари знате, за оне који нису пратили први куп, имају овде информације:

http://vukajlija.com/forum/teme/26698-vukajlija-kup-maj-jun-2011-sponsored-by-kifla-1-syngrafeas-2-agilni-3-dcx-prvi-post-ove-za-vise-inf

БИТНЕ ИЗМЕНЕ:

- Нема пријављивања, ауторима ће бити слате позивнице ових дана. Рачунам да ће списак бити комплетиран у наредних недељу дана. Куп ће и овај пут имати 64 такмичара, тако да има места и за оне баш познате и добро рангиране ауторе, и за оне млађе, и за оне из средине. Тако мора, јер се тиме добија на квалитету дефиниција, а самим тим и на квалитету самог турнира.

Едит: Биће одржане квалификације за преостала места. Видећемо у међувремену колико ће бити места с обзиром на то како буде ишло пријављивање.

Услови за учествовање у квалфикацијама:

Право учешћа имају сви који успуњавају следеће услове:

- 300 поена популарности
- 10 дефиниција
- минимум месец дана проведених на сајту

- Једини који имају осигурано учешће на турниру су финалисти прошлогодишњих конференција, њих осам комада: Синграфеас, Мадафака сит, ДЦХ, Запата, Окс, Агилни, Брдац и Мићко.

- Разноврсније теме. Не очекујте само текстове песама. Биће свачега. То је првобитно идеја Окса.

Вероватно ће бити и одређених измена до почетка самог турнира, увек је тако.

Остављам вам тему за питања. Молим вас, немојте са "А јел ће зовеш мене???" питањима. Позваћу сваког чије би присуство на било који начин допринело квалитету турнира. Имаћу на уму и ваше ангажовање на прошлом турниру, као и учинак на истом. Ауторима са стуба срама је учешће забрањено.

Листа учесника (без икаквог посебног редоследа)

1. Johnny Kurajber
2. Апофис
3. Burzum
4. Maksimilijan Morel
5. madafaka sit
6. Agilni
7. Mićko
8. syngrafeas
9. energija
10. Black Hole
11. urrad
12. Пеки д џем
13. messalina
14. Slavk0
15. Гроф Влатко Паскачић
16. Реме
17. DCX
18. Ox
19. Ariel Ultra
20. Дејс!
21. Warner von Latinsche
22. The Prof DISKVALIFIKOVAN, IMA PVT
23. Gusti sok
24. Petar 95 DISKVALIFIKOVAN, IMA PVT
25. Venus
26. Luksdoc
27. Stormborn
28. sunshine
29. Срна
30. bvdlga
31. Млата
32. Vučica21™
33. Remac
34. Л0Л
35. Šalabajzer
36. Facafacaa
37. natnat
38. Kramponom
39. ZycloN
40. musssashe
41. bojanboj
42. СМарко
43. Ming
44. industrial
45. casperkaz
46. Триша
47. Bruce
48. Da objasnim
49. Tetka Drol
50. Frankie Wilde

Листа квалификаната:

1. Kolfild - 37 пратилаца
2. nem0 - 19 пратилаца
3. Filozof
4. aleksandarkg
5. HujoSmrad
6. Sherman
7. Loksi
8. Шомара
9. ЏелА
10. Unnamed89
11. Crno
12. Lexa
13. Turtleboy
14. Sedplas
15. Erpham Brown
16. Dzoni Auditore
17. don_brate
18. L@ki
19. Šta_htjedoh_reći
20. SamjuelElDzekson
21. Vukašin95!
22. Skočimiš
23. Maggot
24. Šekoslav
25. Зна Мурињо
26. StefanKostić
27. Ritchie ♣ B
28. Buksnomanijak
29. Sos
30. Crnigrujan
31. ne'mnadimak
32. Слепи Ретард
33. Мјетална Ламица
34. Šanzamm
35. Hogar Strašni
36. Ludi Čak
37. V for Vagina
38. PrankMaster
39. Dub
40. Denisx
41. Anchor
42. Snake
43. Dr. House
44. Barracuda
45. Sub Focus
46. Janpi
47. боби браун
48. Bioshocker
49. Azza
50. ArlobezŠ
51. Давид
52. фејзбукманијак
53. Sylar
54. marcipan
55. grej
56. nikonemavaki

Давид
ма не вреди, као написао је у 1. посту што и јесте. него ме нервира тај фазон цео око такозваног модератоског субјективног одлучивања који је наводно непристрасан.
мисим капирам ја све то другарство, увлачење у буљу и остало ал није у реду. у фазону коме треба да попушим да бих доспео на насловну.

Види, ја мислим да је много боље да прво осигурамо учешће ауторима типа Блек, Френки, Бурзум и сл, него да дам да се сами пријављујете, па да се пријави првих 64, а они који тог дана нису ту неким случајем, да извисе. Не видим ништа лоше у томе.

Ја да могу, организовао би турнир са 2000 учесника, па сви да се играмо, али јебига, не може тако.

Те приче о другарствима и увлачењима у буљу никако не леже на овој теми.

A šta ako učesnici prvog finala nisu u mogućnosti da učestvuju?

Види, ја мислим да је много боље да прво осигурамо учешће ауторима типа Блек, Френки, Бурзум и слични, него да дам да се сами пријављујете, па да се пријави првих 64, а они који тог дана нису ту неким случајем, да извисе. Не видим ништа лоше у томе.

Потпиш... Иначе Пеки, ако буде требала нека помоћ око смишљања тема и сл. мој ПВТ ти је на располагању...

Види, ја мислим да је много боље да прво осигурамо учешће ауторима типа Блек, Френки, Бурзум и слични, него да дам да се сами пријављујете, па да се пријави првих 64, а они који тог дана нису ту неким случајем, да извисе. Не видим ништа лоше у томе.

Слажем се. Било би греота да такве главе изостану јер нису били ту. И ово да не може више капирам.

И ово последње капирам да није овде место за то али где јесте? оног сте Зезатора само тако ућуткали с објашњењем да клевеће и то све. Ја сам релативно нов и не знам пуно о свему, али ми се чини да је тај дечко доста тога био у праву иако је можда и дебил или шта већ. неам никакве доказе нити бих могао да истерам правду, али јавна је тајна шта се све ради.

Ritchie ♣ B
A šta ako učesnici prvog finala nisu u mogućnosti da učestvuju?

Па ништа, идемо даље. Ево рецимо, Брдац није активан три месеца. Ја ћу њему послати пвт, па ако не одговори, ништа онда, идемо даље.

И ово последње капирам да није овде место за то али где јесте? оног сте Зезатора само тако ућуткали с објашњењем да клевеће и то све. Ја сам релативно нов и не знам пуно о свему, али ми се чини да је тај дечко доста тога био у праву иако је можда и дебил или шта већ. неам никакве доказе нити бих могао да истерам правду, али јавна је тајна шта се све ради.

Молим те, без Зезатора на теми. Причамо о купу, дефиницијама и тачмичењу.

Видећемо за пар дана како буде ишло прикупљање такмичара, па ћемо видети колико ће бити празних места и како ћемо их попунити.

Молим те, без Зезатора на теми. Причамо о купу, дефиницијама и тачмичењу.

Видећемо за пар дана како буде ишло прикупљање такмичара, па ћемо видети колико ће бити празних места и како ћемо их попунити.

Океј. Ај ми само наведи пример неке теме на коју су се писале дефке на претходним куповима, ако те не мрзи, чисто да видим како то изгледа.

Океј. Ај ми само наведи пример неке теме на коју су се писале дефке на претходним куповима, ако те не мрзи, чисто да видим како то изгледа.

http://vukajlija.com/forum/teme/26978-vukajlija-kup-2011-sponsored-by-kifla-informacije

Имаш ту, обрати пажњу на чрчине постове.

'El ima šanse da bude 128 autora? Može da se nakupi.

Hujo Smrad
'El ima šanse da bude 128 autora? Može da se nakupi.

Много. Претешко за организацију.

Иначе, послате су позивнице овима са прве стране (осморица их има).

Што се тиче модова, Чрча, Мешалина, Енергија, Блек, Урад и ја за сад смо прилично сигурни. Чекамо остале. Рачунам и на Лули, она је прошле године закаснила са пријавом, ако се добро сећам. И остали ће да учествују, надам се. :)

Ja nisam učestvovao u prošlom kupu, ali bih rado u ovom.

Е да, и веома битна ствар.

Знам да ово неће да вам се свиђа, али тако је најбоље:

Учешће је забрањено за оне који су на стубу срама. Знам, нису они сви исти, неки су неправедно и то блаблабла, али хоћу да такмичење буде што коректније могуће. Ипак ми је ту велики ризик да дам учешће неком ко се раније лајковао са дуплака, или био у лајкерским екипама. Јебига, то-је-што-је.

Ја да се упишем овде да ми буде у активним, пошто ћу учествовати... :)
И кад већ дајете предлоге, шта кажете да поред нас осам из претходног купа и ових модератора који су сигурни, да поозовете још неке виђеније ауторе по субјективном мишљењу тако да нас буде укупно 32 а да се осталих 32 пријављују?

Nači straja je van konkurencije?
Ako upadnem, nije da će mi to smetati.

Rekao covek, nemojte da pišete zovi mene, pola postova je na tu temu...

Loš vam je sistem... Koga moderatori čitaju i prate on ce biti u takmicenju... Od "nepoznatijih" autora. Randomizovano biranje autora do recimo #1000 ili #2000 autora bi bilo ok... Uz finaliste i zaslužne autore sa prvog kupa, ostale bi trebalo birati po slučajnom uzorku... Mislim da bi se tako izbegle i prozivke, zvao si ovog, mene nisi, zbog toga i toga...

Možda sam ja kratko ovde, možda moje mišljenje ništa ne znači, ali ovo je dobronameran predlog.

EDIT Mislim da ne bi bilo problema da bude 128 autora, nije vam to nešto teže... Jedno kolo više... A bilo bi toliko članova siguran sam!

Svaka čast. Kup je odlična stvar. Ako budem pozvan učestvovaću ako ne ispratiću, uglavnom i prošli je bio fantastičan, posebno što je dosta nas, da kažem favorita brzo ispalo a neki novi članovi su pisali dobre defke i isplivali malo. Uglavnom, taj kup je od starta bio dobra ideja.
Ako nešto znači, podržavam.

Randomizovano biranje autora do recimo #1000 ili #2000 autora bi bilo ok... Uz finaliste i zaslužne autore sa prvog kupa, ostale bi trebalo birati po slučajnom sistemu... Mislim da bi se tako izbegle i prozivke, zvaso si ovog mene nisi, zbog toga i toga...

Tak i ja zborim!

Ево како ја замишљам овај нови турнир ололо
http://www.youtube.com/watch?v=8M4Q2lv6fQY

Лепо што ће се бирати аутори чије дефке су сачињене од квалитета. На прошлом сам учествовао, чак нисам на један коловијум отишао због првог кола (серем, нисам учио), али све је добро испало на крају. Испратићу свакако, а можда и будем позват, што да не!