Prijava

Срећа па неће бити само стихови, пар пута сам морао да мозгам десетак минута да бих се сетио нечега иоле нормалног. А и скоро све дефке су биле у фазону: У наслову стих, а дефка: Оно што каже тај и тај када му се деси то и то...

Па и није, било је добрих зајебанција на те форе...

ja sam imao 2 pratioca, pa sam razvalijo.

ljudi kako ce ovo jeben kup da bude, apofis, dejs, soul, butina, gusti sok. koliko dobrih novih ljudi, ova vuka je sve bolja

Pratioci ništa ne znače u ovome, srećom. :)
Kolfilde ne zna se ko će dobiti invite još, valjda lolo

ljudi kako ce ovo jeben kup da bude, apofis, dejs, soul, butina, gusti sok. koliko dobrih novih ljudi, ova vuka je sve bolja

Da, da, biću tu, čitaću! :D

Pratioci ništa ne znače u ovome, srećom. :)

Значиће у извлачењу парова ваљда...

Значиће у извлачењу парова...

Jedva čekam iznenađenja... Evo Džanki će da pravi kvote i organizuje glasanje! lololo

Posmatraćemo iz daljine a ako nam se ukaže velika čast i da učestvujemo - jebaćemo, normalno lololo :)

Мислим да такмичење неће имати смисла ако не позовете највећу звезду и рол модела овог сајта , Пантелу!Значи порука типа позивница на адресу Пантела10 , воли Пантела тај зонфић , кад дође са тренинга мало одмори уз ту мистику што интригира типа тростране пирамиде , подземне пећине , па у паузи смишља дефиниције на задату тему уз макијато кафе кон лате док у позадини својим нежним црначким тенором милује Марвин Геј Пантелин чекић наковањ и узенгије .... Пантела освоји куп а Жонпи неверуе а Станкела кома!

Slažem se za ovaj VajLd vrste Kard :D hahahahahahah!

Ja oво чисто да је лакше нађем.

Да резимирамо за сад списак оних који су прихватили учешће. Дакле, то су они који су ми одговорили на позивнице. Они који нису, чекамо их.

Они којима су послате позивнице: Џони Курајбер, Апофис, Максимилијан Морел

Финалисти прошлогодишњих конференција: Синграфеас, Мадафака Сит, Агилни, Мићко

Од модератора: Чрч Паб, Енергија, Блек Хол, Месалина, Урад, ја

То је ђутуре за сад сигурних 13 учесника. :)

Едит: Учешће прошлогодишњег трећепласираног ДЦХ-а је под знаком питања.
Ниједна од три групе није комплетирана. Дакле, очекујем још пар модова, све финалисте прошлогодишње и из ове групе позваних бар 20ак. :)

Niste sve pozivnice poslali?

Niste sve pozivnice poslali?

Haha, i ja mislim da nisu. Ili je neka greška.

Lepo je Peki objasnio, pročitajte opet...

Rekao je da će biti 20ak autora, a ostalo će videti da li će oni slati, hoće li biti randomizovan izbor, ili ćemo se prijavljivati...

Нисмо. Ово је тек прва група позивница, мање од 20. Да се не гомилају, чекамо да нам бар већина одговори.

И биће квалификација сигурно. Ето. :) Оставићу одређени број слободних места за квалификанте, у зависности од тога како буде ишло пријављивање. У сваком случају, свако ко није на стубу срама и ко испуњава неке ситне услове (поени, број дефиниција, време на сајту и сл; као прошле године) ће моћи да учествује у квалификацијама.

И биће квалификација сигурно. Ето. :) Оставићу одређени број слободних места за квалификанте, у зависности од тога како буде ишло пријављивање. У сваком случају, свако ко није на стубу срама и ко испуњава неке ситне услове (поени, број дефиниција, време на сајту и сл; као прошле године) ће моћи да учествује у квалификацијама.

A u kurac! Otpadam :P

Ako ne budem u odabranima, racunajte me u kvalifikacijama.

Ako ne budem u odabranima, racunajte me u kvalifikacijama.

добро, имам макар услове за квалификације. мислим, не верујем да треба нешто више од две+ година на сајту, и ових осталих ситница.
него, пеки, мислим да ми певете не ради. ја знам да ми шаљете нонстоп позивнице, али се нешто сјебало и не могу да видим. да пријавим то у багове, или да шаљем певете каизену?
лооололо

без зајебанције, ево, кад већ не могу тамо да одговорим, прихватам учествовање, није фрка.