Prijava

Video sam da nema prijava, ali čisto da se zna da sam zainteresovan. Oću da gurnem madafaki glavić u nozdrvu i osvetim mu se za prethodni kup. Pisaut!

Na kraju će da ga ispušimo mi koji nit smrdimo nit mirišemo(loš izbor izraza s' obzirom na nadimak, znam), tj. koji nismo baš ni novi, ali nismo ni dovoljno kul da imamo vip propusnice.

Људи, биће за све вас квалификације, шта се цимате. Рекох да ће имати бар 16 слободних места. То практично значи да ће вам једна или две победе у квалификацијама гарантовати пролаз, није то нека фрка.

Iznenađen, počastvovan i još mnogo toga! Hvala moderatorima na ukazanom mi poverenju.

p.s Sve je ok za onu vikendicu na Zlatiboru. Svakog čeka i po kilo kajmaka...Zovite posle 17h.

Idemo u kup da se igrate, neki ćete da izgubite, a neki ćemo da pobedimo!

Na Profesorov kajmak dodajte moje duvan čvarke, dve kile po članu, zvati od 16-04

Znači kup počinje 10.?

Е да, с обзиром да ти, ДЦХ идеш директно, убацујем те на списак. Знам да је била фрка да ли ћеш бити заузет, али сад је сигурно да неће се погодити да почне кад ниси ту.

Kad će biti kvalifikacije otprilike?

Почетак октобра. Који дан раније можда.

Peki, sve mi je jasno, ali otkud ti da učestvuješ to ne znam. Prošli put si ispao neslavno, a sad si sam sebe ubacijo, sramota dechsxko :)

PS: Jedva čekam, posebno što učestvuju i smarači tipa Blek Hol koji ovim Kupom žele da leče nejebicu :)

Ox prihvatio učešće. E to me motiviše :D Verujem da još boli finale Severa ;)

Верујем да је север у прошлом купу био крајње небитан, на далеком истоку је била права туча :)

Uh što vas volim tako takmičarski nastrojene :)

Da osvežimo temu, na spisak dodat i Ox, velkm bek. Kao i mlade nade koje će vama, sad već veteranima izaći na crtu :)

Послате 22 позивнице. :)

edit: Črča poslala pola! 'Oće Peki sav kikiriki da mi uzme! E pa neće moći! ^^

Едит Пеки: Пеки послао 12, Чрча 10. 12>10; 12:10 =/= 50:50
:)))

edit: Hmmm, ali Črča slala juče 10 novajlijama! Ha! A peki ladio jaja sa dve maleskinje! 12<20; 12:20 =/= 50:50 :d

Pisem ovo samo da bi mi ova tema bila u "temama u kojima sam ucestvovao". :) Inace, ovo mi je bas super... Pratim takmicenje sigurno... :)

Jebeš mi mater, ako ne prođem kvalifikacije, ima da zapalim sopstveni nalog sa sve mojim Sizifovskim defkama!

Peki, imaš pevece.

Ја чисто да вам кажем да је попуњено 48 места, и да је остало 16 до којих ћете имати прилике да се докопате преко квалификација. Сутра почиње пријављивање за квалификације, и има 32 или 64 места у квалификацијама, у зависности од интересовања.

Имате листу у првом посту. Ту су углавном три групе чланова, мада ћемо ових дана то све лепо да одвојимо, да видите на основу кога ја ко дошао овде:

1. Баш познати члановии који често и квалитетно пишу, имају добар просек, често су на насловној и то.
2. Модератори - јесте, ми смо ту преко везе. :Р
3. Младе наде сајта - 8 аутора регистованих ове године који немају баш много дефиниција, али су се често провлачили кроз ону тему за ауторе испод 3000 поена. Има и њих са преко 3000, али кажем, то су неки аутори који имају потенцијала, и бар по вашим реакцијама, видим да су добри.
4. 6 финалиста конференција од прошле године. Запата није одговорио, а Брдац је неактиван дуго, тако да њих неће бити.
5. Ово је још једна група познатих аутора, њушки, оних који су били прошли пут успешни на купу, на форуму су и то.

Знам да ће бити "А што ниси звао мене, а Перу/Ђоку/Косту јеси?" реакција. У интересу нам је да куп буде што јачи, и да на њему учествују најбољи, а не они који су на форуму толико често да се пријаве на време. Ја бих волео да имам довољо времена да па направим турнир са 1000 такмичара, али је све преко 64 готово немогуће. Тако да, надам се да ћемо се играти лепо, да напишемо неке добре дефиниције, и да наравно разбијемо Окса, пошто реално, његови северњаци немају благе везе.

Избацићу пред пријављивање за квалификације листу оних који учествују, комплетну, са пратиоцима. И да знате, они који су играли прошле године, остају у својој конференцији, само им се додају нови чланови, уместо оних који су играли прошле године, а нема их сад.

Djoku si zvao?! :D

samo htjedoh da pitam sta ako se na primer prijavi nas 45 za kvalifikacije i jedno 3-4 dana se niko vise ne prijavi? jel prvih 32 igraju kvalifikacije a ove ko jebe, il ce da se smisli nesto?

e da, da te pohvalim za trud i tako te dupelizacke zajebancije :)

Ne, ako se prijavi 45, kapiram da ćemo da izreklamiramo malo kup.
Ja ću na četu da smaram :D
I poslaćemo pozivnice za učešće u kvalifikacijama.

Dok ne dođemo do 64