Prijava

иначе то је тито брт

Vise lici na Titovog brata serijskog ubicu.

Đura Euforija se zove jebem vas usta što niste hteli da mi pomognete

Buksovci jebu na previše nivoa.

Добар виц чипманче није да није хехе

Čuš, veli Crnogorci nikad nisu imali humora. Pa kad se družite sa ljudima drugih nacionalnosti koji su vama slični... Nego, a serija "Đekna", hmm?

Шта се вријеђаш одма човјече, тако је по мом искуству, а знам доста Црногораца. Рекло би се да сте више темпераментни и формални него духовити, исто као ми Ерцеговци. Добро, ми смо скоро водили рат па је разумљиво, ал ви сте вала без разлога стуштени. Поготово ти, вазда ти нешто није по вољи валај.

Сви смо овамо гледали Ђекну као мали, добра серија баш. Мада мало који Црногорац се зна зајебават како је приказано ту.

Ti si lud,kad god odem u CG uvek se nesto smeju i zajebavaju,verovatno su najopusteniji narod na Balkanu.

Barem oni primorci Crnogorci,e sad mozda oni Niksicani i udaljeniji od mora su takvi o kojima ti pricas.

О Никшићанима, Пљевљацима и осталим са Сјевера, да. За приморце не могу да тврдим, осим можда за Новљане, они су доста опуштенији од ових претходно наведених. Све зависи који дио вјероватно.

mi sa sjevera smo govna. a ovi sa juga su isto, realno

"Ajde pa ako nemate majka mi je nešto slaba pa ćete donijet"

""Barem oni primorci Crnogorci""
Misliš usukani žgoljavi zagoreli lacmani ljigavi (slično važi za PG)

Presjajno je kad se Kruiz na samom kraju svoje rečenice zasmeje od prethodne odvale od nekog