Prijava

I sa muzikom je slicno.Da li iko postoji danas koga ne bi bio blam da pusti Elvisa na nekoj zurci.

Ovaj cigan nije debeo fensi je i čupa obrve

nele vec 20 godina ne poseduje ni h od humora, sad kad se pojavi negde u emisiji i pokusa da kaze nesto smesno, oblije me znoj
eto kazem i buksovci popustaju, kao sto muzicari kad vec vucemo paralelu posle nekog vremena gube svoj pecat i prave muziku koja vise nije zanimljiva nikome i koja nije ni prici onoj muzici sto su stvarali sa 25, tako i ovo jbg

To je priroda i nije sramota,niko nema prava da ocekuje od nekoga da odrzava svoj talenat 20+ godina na istom nivou.

Jedna od recenzija filma, i ja sam isprva mislio da će bit nezanimljiv.

Ja ne znam.. Gledao sam film 3, 4 puta od kako je postavljen, prezadovoljan sam! Ima genijalnih dijaloga, kao sto je onaj sa farme, kad treba konstatovat' smrt ubijenog.. Pa kad Felis umire, kad ga Rajko prikuca odozgo s 2 metka, i pita Maceka - 'je li mrtav' i senzacionalni odgovor - 'ne bi trebalo'... Pa onaj sto 'prekida'.. Ili situacija sa Labradorom i bracom, kad ne moze vise da izdrzi da slusa kako Vesna nikad to ne bi uradila (iako je covjek naveo primjer samo!!) Mogao bih nabrajat' do sjutra.. Ma, meni je film odlican zaista! Nije da se smijes na glas, da se cijepas ispred kompijutera ili u bioskopu, kako bih rekao, to je film koji ti sabija kesarenje, al' se smijes nedje dolje u stomaku... Mozda je masu ljudi razocarano zato sto misle da su ovo nekakve budale koje se bez ikakvog cilja kerebece po radiju i televiziji, medjutim, stvar je susta suprotnost, ovo su vrlo inteligentni ljudi!! Zavrsicu tradicionalnim pozdravom - ljubim vas u muda!

nije ono haha film nego moras da se zamislis

A jos i drugi faktori uticu na opadanje kvaliteta nisu samo sami umetnici,nego je tu i do onih koji izlizavaju,kopiraju pa dodavaju nesto svoje na njihove stvari itd vise faktora tu ima.Zato i treba razumeti nekoga ko okaci film iz 1941. i kaze ,,koje remek delo,, a tebi dosadno i minut toga da gledas.

Pa dok je gurao onaj sarajevski humor islo mu je. Nije se uklopio tamo, nije on beogradska skola dzaba mu, nele jel ti zao koseva i tvoje mahale

a otkad je Đuričko stand up komičar ? Vidim dolazi i ovamo, ne znam jel bio il tek treba da dođe

сад сам бинџово ове црногорце и није ми смјешно ни зеру

мада је мени и монти пајтон срањчина до тога је сиг

Pa Monti Pajton,Buksovci,TLN i slicni i nisu za one sto su ustogljeni,cinicni,nikad se ne zajebavaju itd.

никад црногорци и херцеговци нису имали смисла за хумор. ми ратујемо за србство док босанци и србијанци смишљају шале и фазоне

Kad Popaj u kafani ruča sa debelom matorom devojkom i kad priča kako ispada govno iz dupeta pišnuo sam tad ozb

Čuš, veli Crnogorci nikad nisu imali humora. Pa kad se družite sa ljudima drugih nacionalnosti koji su vama slični... Nego, a serija "Đekna", hmm?

A film je dobar, no ste možda u tripu zbog nove sezone True Detectiva i pod utiscima prve sezone, pa ste vidjeli da se radi o nekim detektivima i očekivali ste ko zna šta. Jebači.

Pa Monti Pajton,Buksovci,TLN i slicni i nisu za one sto su ustogljeni,cinicni,nikad se ne zajebavaju itd.

за неке људе овде сам анте топић мимара

никад црногорци и херцеговци нису имали смисла за хумор. ми ратујемо за србство док босанци и србијанци смишљају шале и фазоне

има ту доста истине ево један штос за нашу браћу каже шта раде црногорац и херцеговац на нудистичкој плажи

Ante Topic Mimara boze sacuvaj sad sam guglao kakva je ono glava cime se ti zabavljas i kako je u tvom drustvu ne mogu da zamislim.

М И М А Р А

И

М

А

Р

А