Prijava

Рекао сам Власинарбу да је смарач и да трансферише.

Качио сам Стићкове слике на форум.

Опичио монолог на чету кад нико није био ту.

Не сећам се више , ал' сам банован неколико пута..

21. maj 2012

Ево дупишем још један , рекао сам Костићу да је сиса.

koji si badass

Вазда !

рекао сам Костићу да је сиса.

I ja isto, ali nisam to reko jer sam mislio da je sisa, nego ubacio u recenicu, znaci potpuno bespotreban ban, jebga.

Resio sam da se smirim, da ne dosadjujem vise ovim modovima, imam 10 banova ko da sam neki delikvent jebemu mater.

I ja isto, ali nisam to reko jer sam mislio da je sisa, nego ubacio u recenicu, znaci potpuno bespotreban ban, jebga.

Resio sam da se smirim, da ne dosadjujem vise ovim modovima, imam 10 banova ko da sam neki delikvent jebemu mater.

Потонули смо истог тренутка , ал' си ти испао пичка јеботе , могли смо да испаднемо бедесови , видиш шта си урадио ?

Necu vise budem bedes.

Thumb_aca
16-em-pencil 16-em-cross
Шерлок

Рекао сам Власинарбу да је смарач и да трансферише.

Качио сам Стићкове слике на форум.

Опичио монолог на чету кад нико није био ту.

Не сећам се више , ал' сам банован неколико пута..

21. maj 2012

Ево дупишем још један , рекао сам Костићу да је сиса.

pre 3 dana

Evo da upišem još jedan , zajebavao sam nekog otvarača teme , više se ne sećam ni koga. Moraću i ja da se smirim.

Ја сам банован тако што сам на овој теми описао како сам зарадио бан пре тог.

Banovan na 2 dana zato sto Kostic nema smisla za humor, jos mi napisao da moljakam za obdarenu. Ako ima neki mod odje, da to promeni (mislim razlog), nisam dukatlija da moljakam, dovoljno sam obdaren. Sada ne mrem ni Brendona dobit! OPAAAAA!!!
U skladu sa novom reputacijom bad-boy-a, novi afatar!

Углавном због вређања, мислим да имам још једну грешку до трајног.

Prvi put zbog nekog "hejtića" kako modosi kažu. Ni ne sećam se tog hejta, jer sam u početku svugde davao pluseve, iako je nešto bilo loše, ili plagijat itd. Ban je trajao dva dana.

Drugi put zato što sam otvorio temu, i post mi nestao, pa je ispalo da je neko drugi otvorio temu, pa me optužili za "bezobraza". :) takođe je ban trajao dva dana :D

Ja sam banovan samo jednom...u onom periodu smanjene aktivnosti na sajtu kada nisam bio mod.

Pogodite zašto? :-)

Pogodite zašto? :-)

Napušio si nekog modunatora? :)

Pravio si postere sa Karleušom?

Pisao si viceve kao definicije.