Prijava

а зашто јеботе?

Neam pojma, debilizam klasični. Nekako sam sjebo, krivo mi bilo što su igrali ko pičke valjda a i ono, naložio sam se pred svetsko i pravio računice da možemo do polufinala :)

ти си онда вероватно претерао, ја сам само једну колективну псовку бацио па зато само десет дана хњоњхо

Ma i nisam nešto sad, onako čisto da uzvratim onima koji su mi opsovali. Samo me Džimi zaboravio odbanovati, onomad kad nije bilo ovog automatskog odbanovanja. Nikad to neću zaboraviti decxhku, tražim ga po gradu..

naložio sam se pred svetsko i pravio računice da možemo do polufinala :)

мене и даље штрецне кад се сетим какав смо жреб имали... сад-уругвај-холандија... КРАСИЋУ САМО ЈЕ ЋУШНИ КРЕТЕНЧИНО

мене и даље штрецне кад се сетим какав смо жреб имали... сад-уругвај-холандија... КРАСИЋУ САМО ЈЕ ЋУШНИ КРЕТЕНЧИНО

Taj rad.. Jebote, takva prilika se neće ponoviti za pola veka.

NINKA OŽIVIO TEMU!

Kad me je zyclon banovao jer sam napisao da je čitanje definicija izgubilo draž. Mo'š misliti.

Ja sam bio banovan zato sto sam uzvratio nekom tipu koji me je vredjao na chatu o.O Neću valjda ćutat' :)

ја бих волијо да ми џимбо каже што сам бам и то на годину дана... зашто сам банован?

jednom sam banovan zato sto sam napisao da se keva od nekog lika kupa gola.

Банован сам биказ мод диднт рекгнајз ми.

al čim te prepoznao skinuli su ti ban.

Банован сам био због "дуплих налога" који уопште нису дупли већ су ми то другари који ударе + кад нешто напишем...

Jer psujem ko kocijas.

Банован сам био због "дуплих налога" који уопште нису дупли већ су ми то другари који ударе + кад нешто напишем...

Ja nisam bio banovan zbog toga, ali su banovani oni, pod sumnjom da su mi duplaci. :D

ako znam, zna me jad. dva puta sam sam tražio a treći put vele da sam spemovao. ču, ja spemovao.

Јер је Цеци роџендан.

Banovan sam jer je kostić komunistički penzioner, a to ću mu i reći u subotu :)

Je l' imaju oni uvid u sve moje banove, voleo bih da vidim to.

ja sam banovana jer sam slala linkove neke muzike u pvt pa mi je bilo preglednije i ljepse da pisem jedan link po poruci. bilo je dosta linkova, preko 10... brao mi ga.

Jednom zbog postera u posteru, a drugi put jerbo Džimi voli stripove a ja na temi Domaći strip okačio link ka nekom Beogradskom striptiz baru.